Igaz, már elkezdődött a nyári szünet, de még felidézzük a 10. évfolyamos rajzosok hagyományos teregetését. Az utolsó tanítási héten az aula padlóját az éves alkotások borították be. Büszkék vagyunk arra a sok munkára, kreativitásra és fejlődésre, amely ezekben a művekben megmutatkozik