A szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és AMI által meghirdetett „Szinyei után szabadon” versenyen két diákunk is szép eredményt ért el: Gharbi Laura (10/3) és Mogyoróssy Réka (11/3) megosztott első helyezést szerzett.
Felkészítő tanáruk: Orosz – Stefán Renáta és Bodnár Tibor
Gratulálunk a tanulóknak és tanáruknak az elért eredményhez!