Jelenlegi hely

Osztályaink 2016/17

Osztályaink a 2016/17-es tanévben


7/5 - Hat évfolyamos általános tantervű osztály
Osztályfőnök: Szőke-Czidor Judit

Bajáky Szabolcs, Bana Bálint, Brezsnyák Bence, Czaga Balázs Gergő, Csordás Viktória, Dudás Bence, Erdélyi Gabriella, Fata Lili, Gabóczi Panna, Gonda Panna, Gyarmathy Fanni Ágnes, Illés Dániel, Iván Boglárka Gabriella, Jónás Eszter, Kállai Kevin József, Kárpáti Kincső Flóra, Kovács Edina, Kovács Emma, Lázár Zoltán, Leskó Balázs Tamás, Ludnik Szonja, Majzik Virág Fanni, Márkus Tamás, Mondel Mária Emma, Nagy Martin, Plentri Dávid Csaba, Rákosi Kornél, Sivák Dalma, Sztupjár Kristóf Károly, Uher Lívia, Varga Alexandra, Vladár Levente Péter, Zentai Fanni Esztella.


8/5 - Hat évfolyamos általános tantervű osztály
Osztályfőnök: Zobay Ferenc

Bagjos Blanka, Bozzay Viktória, Fábrik Fanni Boróka, Flekács László, Gál Anna, Gergely Milán, Haraszin Gréta, Havasi Bence, Havasréti Eszter, Jónás Péter, Józsa Lilien Csenge, Keresztessy Eszter Réka, Komjáti Kornél Sándor, Kosztoványi Vencel, Krajnik Ágota Csenge, Kujbus Kitti, Lux Botond, Molnár Anna, Nemes Botond Zétény, Nyíri Virág, Pap-Tóth Panna, Pavlik Máté, Pusztai Petra, Rácz Bálint Máté, Révész Lajos Bálint, Sárközi Márton, Sirokai György Koppány, Szabó Bernadett, Tátrai Virág Csenge, Turnyánszki Bence Kristóf, Ujj Zalán Bogdán, Veres Gergő.


9/ny-kny - Két tanítási nyelvű (magyar-német) / francia nyelvi előkészítő osztály
Osztályfőnök: Aczélné Réthy Zsuzsanna

Babus Zsófia, Bacsó Mariann, Bacsó Fanni, Baranyi Vivien Lili, Birinyi Petra, Fazekas Fanni, Ferenczi Rebeka Sára, Holoda Petra, Horváth Helga, Ináncsi Adrián, Izsó Laura, Jakab Zsófia, Kalmár Levente, Kántor-Újvári Gerda, Kiss Brenda, Kovács Dániel, Kristóf Patrícia, Lengyel Panna Laura, Majoros Gabriella, Máthé Barna, Mikula Zsolt Erik, Pacsa Martin József, Proksch Bálint, Róde Lea, Slárku Antónia, Sugaras Patrik, Szabadka Szabina, Szatmári Balázs Róbert, Szolnoki Zsolt Ferenc, Tóth Petra, Vass Zsuzsanna Virág, Záborszki Petra.


9/1 - Két tanítási nyelvű (magyar-német / magyar-angol) osztály
Osztályfőnök: Dr. Bacsó László

Bajáky Zsombor, Béres Bence Ákos, Botz Réka, Deli Vanda, Demjén Ádám, Fancsalszki András, Fükő Brigitta, Gáspár Máté, Götz Gergely, Király Viktória, Kóka Jázmin Éva, Leczó Roland, Nagy Zsófia, Nagy Gergely, Pálffy Gellért Mátyás, Radványi Patrícia, Rimán Viktória, Simon Soma Dávid, Siska Panna, Szabó Alexandra, Szalánczi Vilmos, Szatmári Alexa Kinga, Székely Levente, Szendrey Réka, Tóth Réka Bianka, Tusori Dávid, Varga Mihály, Varga Gergő, Zámbó Judit, Zsámba Mariann.


9/2 - Két tanítási nyelvű (magyar-német) / francia NYEK felmenő osztály
Osztályfőnök: Kardosné Magyar Mária Éva

Balák Bence Tibor, Barta Flóra Zsófia, Bihary Adél, Csajka István, Demeter Norina, Fekete Gréta, Frei Milán Attila, Gál Szabolcs, Iványi Fruzsina Fanni, Jónás Jázmin, Jurecska Panna, Kazsimér Marcell, Kis Adrienn, Kiss Dániel István, Kiss Fanni, Kollárcsik Kitti, Kovács Barbara, Lapostyán Fanni, Lehoczky Anna, Molnár Gábor Mihály, Oláh Bálint Ferenc, Orosz Aliz Barbara, Orosz Daniella, Orosz Petra, Pirkó Krisztina, Rémiás Alíz, Rutkó Nikolett, Szabó Elizabet, Szabó Péter, Szihalmi Alexa, Urbán Laura, Vierg Daniella, Vollai Vivien, Zombor Lili.


9/3 - Emelt szintű biológia / emelt szintű vizuális kultúra osztály
Osztályfőnök: Leskó-Sallai Beáta

Balog Dániel, Bernáth Bettina, Cservenák Kata, Dancs Tamás Tibor, Daruka Fanni Eszter, Gombkötő Gitta, Gönczi Petra Virág, Gyuricza Zsófia, Juhász Máté Péter, Juhász Julianna, Kalydy Zsigmond, Károlyi Lilla Erzsébet, Kerekes Márkó, Kerekes Kis Anna, Kollár Rita, Kollár Sára, Kollonai Zsanett, Köpeczi Zsanett, Kucsinka Panna Zsófia, Lipták Nikolett, Nagy Ármin, Nagy Zoltán, Orosz Eszter, Salha Theodor, Soliman Dima, Stefán Sarolta, Szabó Eszter, Tamás Orsolya, Ternyik Katalin Anna, Tóth Barbara, Tóth Lili Dorina, Varsányi Máté, Veres Gergő, Vierg Vivien, Vihánszki Adél Dorottya, Vincze Kinga, Záhorszki Kristóf, Zsarnai Zsanett.


9/5 - Hat évfolyamos általános tantervű osztály
Osztályfőnök: Juhász Judit

Balázs Dominik Bence, Barta Orsolya, Bátori Kata, Budai Bettina, Csapó Boglárka,Dobai Balázs, Doszpoly Boglárka, Gadus Fábián Armand, Hajdu Zsófi, Hernádi Dorina, Kánya Zelma, Kassai Kim Patrik, Kubiczki Dóra Hanna, Lőrincz Emma, Mészáros Dominik, Mikula Frida Rebeka, Molnár Kende Örs, Solcz Patrik Ádám, Szabó Bence, Szabó Eszter, Székely Petra, Tamás Klaudia, Tolnai Zsófia, Tóth Benedek, Tóth Zsófia, Török Gergely, Varga Máté Gábor, Vincze Bálint.


10/1 - Két tanítási nyelvű (magyar-német / magyar-angol) osztály
Osztályfőnök: Puskásné Kiss Éva

Bakó Mercédesz, Balogh Bianka, Behinya Bence, Boros Gréta, Bujdosó Brigitta, Csanády Mátyás, Csordás Luca, Galgóczi Petra Alexandra, Hornyák Stella Anna, Kalóczkai Bálint, Kovács Regina, Kuzma Eszter, Lehóczky Martin, Léka Dalma, Oláh Attila Ferenc, Oláh Zsombor, Papp Csenge, Papp Laura, Szabó Barbara Laura, Szabó Csenge, Szalmás Balázs, Szikszai Réka, Szőke Máté, Tomor Napsugár, Vágner Szandra, Varga Lili Fruzsina, Zilahy Zsófia, Zsíros Bence.


10/2 - Két tanítási nyelvű (magyar-német) / francia NYEK felmenő osztály
Osztályfőnök: Szabóné Balla Henrietta

Agócs Kinga, Arnóczki Lilla, Babos Bence, Bagjos Dóra, Berecz Flóra, Berencsy Lili, Berta Dóra, Csulák Nikolett, Dobi Barka Zsuzsanna, Ducsai Gréta, Harsányi Vivien, Hütter Fanni, Joó Fanni, Juhász Ákos Péter, Karakas Erika, Máthé Levente, Mátyus Lili, Mátyus Maja, Nagy Ákos Márton, Nagy Bodza Virág, Pálinkás Gréta, Palla Tamás, Pásztor Marcell, Pataki Gergő, Putnoky Zita, Sipos Réka, Szolyák Mirjam, Szőke Gábor, Tóth Adél, Tóth Klaudia, Urbán Imola, Varga Márton, Vígh Virág.


10/3 - Emelt szintű biológia / emelt szintű vizuális kultúra osztály
Osztályfőnök: Korpásné Ihász Zsuzsanna

Bajusz Anita Dominika, Bakos Balázs Krisztián, Csernák Sára, Csótai Zsófia, Dobos Viktória, Encsi Dorottya, Fekri Szoraja, Gál Olívia, Gombaszögi Tamás, Hajdu Zita, Hajnal István Márk, Hatvani-Nagy Balázs Márk, Horváth László, Horváth Norbert, Horváth Zsanett, Huszák Lilla, Karóczkai György, Kaulics Karina, Kondi Amanda, Lenyhárt Tamara, Machek Fanni, Nyíri Beáta, Pásztor Boglárka Kincső, Pogány Dorina Gréta, Puskás Kamilla, Salha Christopher, Séra Dalma, Shah Daniel Palás, Skrobák Vivien, Sólyom Anna, Szentesi Klaudia Réka, Szilvási Ákos, Tasnádi Panna, Török Emese, Treznai Péter, Vályi-Nagy Bence, Zámbori Anna.


10/5 - Hat évfolyamos általános tantervű osztály
Osztályfőnök: Horváth Andrea

Alsó-Antal Dávid, Bacsó Dániel, Barta Zsófia, Buckó Réka, Czecze Antónia, Czipa Anett, Csótai Zsófia, Fábián Károly Attila, Fodor-Papp Péter, Fügedi Laura, Fürtös Eszter, Hatvani-Nagy Balázs Márk, Karajz Bence, Kertész Eszter, Kisida Luca Sára, Kiss Blanka, Kleiber Emese Tímea, Lakatos Vivien, Lovász Anett, Majoros Erik Donát, Markó Katalin, Nyíri Beáta, Pásztor Patrik, Polgár Zsófia, Puskás Dorina, Régi Zsolt, Román Péter, Sárkány Panna, Somogyi László, Szabó Donát, Szatmári Boldizsár, Szőke Balázs, Tóth Levente István, Tóth Petra, Tusai Viktória, Váczy János, Varga Petra Antónia, Vécsi Réka, Zouaoui Mohamed Haroune.


11/1 - Két tanítási nyelvű (magyar-német / magyar-angol) osztály
Osztályfőnök: Ónodi Katalin

Babos Zsófia, Balogh Klaudia Laura, Behunszky Zsuzsanna, Borbély Zita, Bördős Lili, Czakó Fanni Ajsa, Csépes János, Duzsik Csaba, Farkas Lilla, Farkas Renáta, Gulybán Simon Márk, Hunyadi Emese, Kiss Petra Dorina, Kovács Kristóf, Kujbus Fanni, Lajhó Lilla, Lenkei Márk László, Madácsi Dorina, Marczi Sándor Ákos, Márkus Csaba, Oláh Dominika, Orbán Roland Zsolt, Pál Adrienn, Panyik Tamás, Pavlik Ajsa Rita, Schuller Péter, Skribanek Petra, Szabó Lili, Szakál Dániel, Szilágyi Tamás, Tóth József Lukács, Turóczi Réka, Újmári-Tóth Zsófia, Varga Attila.


11/2 - Két tanítási nyelvű (magyar-német) / francia NYEK felmenő osztály
Osztályfőnök: Barta Péterné

Balázs Eszter, Balogh Petra, Bene Anna Gréta, Bodgál Anna, Bodnár Anett, Bordás Hanna, Csabai Dávid, Csabai Márk, Csernely Sztella, Daruka Luca Flóra, Fehér Cslla Fanni, Fehér Panna Sára, Gyócsi Veronika Emese, Koncz Péter, Kovács Eszter, Márton Levente, Molnár Gyöngyi, Oláh Regina Mónika, Oszterman Fanni, Pavlikovics Rebeka, Pető Virág, Schuller Péter, Sipos Vivien, Sliz Virág, Szűcs Petra, Takács Anett, Tátrai Szilveszter, Tibai László, Tóth Gyöngyvér, Tóth Tamara, Turi Fanni.


11/3 - Emelt szintű biológia / emelt szintű vizuális kultúra osztály
Osztályfőnök: Cseh Tünde

Anderko Adam, Bari Dominika Panna, Berlinszky Zalán Zsombor, Billik Réka, Csorni Kinga, Dániel Adrienn Eszter, Dicsuk Petra, Faragó Délia, Flaskó Bernadett Éva, Gál Edina Panna, Gergely Virág Panna, Habi Rafael, Hatvani-Nagy Gergő Máté, Izrók Zsombor, Képes Tamara, Kiss Roland, Kláben Lili Györgyi, Kósik Panna Vanda, Kovács Milán, Ládi Brigitta, László Nikolett, Lehóczki Bettina, Lenyhárt Dávid, Lövei Allegra Lili, Rákosi Vanessza Vivien, Rigó Renáta, Szegfű Adrienn, Szerencsi Anasztázia, Szűcs Rebeka, Takács Viktória Katalin, Tóth Réka, Tóth Vivien, Vincellér Vivien.


11/5 - Hat évfolyamos általános tantervű osztály
Osztályfőnök: Azari Henriette

Balla Nikolett, Barna Bernadett, Barta Valentin, Bojti Ákos Patrik, Bozzay Anita, Csombor Dániel, Domonkos Réka, Dózsa Gergely, Elek Zsófia, Fellegi Dorina, Fügedi Regő, Gál Eszter, Gável Eszter, Hajdu Kata, Kiss Daniel, Kosztoványi Kíra Anna, Kovács Réka, Kővári Fanni, Lakatos Fanni, Liptai Laura, Losonczi Benjámin, Marczis Bence István, Méhész Zsófia, Müller Bence, Onda Bence, Pataki Dávid, R. Szabó András, Sysot Szonja, Szemán Dávid, Szepesi Dávid, Tóth Fanni, Üveges Dominika.


12/1 - Két tanítási nyelvű (magyar-német / magyar-angol) osztály
Osztályfőnök: Juhászné Gál Anikó

Albert Fanni, Bári Olivér, Bencze Dzsenifer, Deák Csaba Mihály, Ferenczi Adél, Fóris Árpád, Géczi Emese, Gombos Éva Eszter, Gratzl Apor Dezső, Kálmán Orsolya, Kalóczkai Kinga, Kapitány Erik, Kapitány Kevin, Kelemen Regina, Kertész Emőke, Lanczki Regina, Majorosi Gergely, Medve Dorottya, Nyíri Virág Tünde, Puskás Amina, Rácsok Adrienn, Rechnitzer László, Szabó Enikő, Száva Péter, Tusay Ádám, Varga Luca Marianna, Virág Bora.


12/2 - Két tanítási nyelvű (magyar-német) / francia NYEK felmenő osztály
Osztályfőnök: Molnár Marianna

Balogh Alexandra Petra, Bérces Regina, Budai Antónia, Czaga Krisztián, Császár Ákos, Ducsai Eszter, Durai Valentin, Farkas Fanni, Fekri Fatime Szonja, Galambos Patrik, Hegedüs Orsolya, Horváth Szabolcs, Kádas Panna Boglárka, Kázsmér Zsófia Sára, Kollárcsik Petra, Koutis Konstatinos, Köpeczi Alex Gergely, Krajnyák Tímea, Kriston Vivien, Lévai Gábor, Ludvig Gergő, Mátyás Anita, Révész Emese, Szalóczy Kamilla, Tanyik Tamara, Tóth Laura, Ujj Balázs Máté, Veréb Tamás, Visnyovszky Enikő, Zouaoui Ibrahim.


12/3 - Emelt szintű biológia / emelt szintű vizuális kultúra osztály
Osztályfőnök: Nyíri Zoltán

Balogh Fanni, Bárány Anna, Bregó Dávid, Dojcsák Marcell, Domokos Dzsenifer, Dorogi Enikő, Dula Doroti Krisztina, Dulai Eszter, Faragó Annabella, Garancsi Fanni, Kiss Virág, Komjáti Kitti Anett, Krajnyák Anna, Kundráth Márk, Majros Lilla, Matiscsák Blanka, Molnár Fanni, Molnár Virág, Nádasi Fanni, Óvári Péter, Rácz Eszter, Restás Dávid Alex, Rigó Mirtill, Rohály Eszter, Sebe Patrícia Nikoletta, Simon Gerda, Soliman Leila, Szabó Andrea, Szabó Kíra Barbara, Szabó Petra, Tóth Virág, Ujj Bercel, Vass Virág, Zvolenszki Anna.


12/5 - Hat évfolyamos általános tantervű osztály
Osztályfőnök: Komor Katalin Anita

Ágh Róbert, Asztalos Péter, Bajusz Máté Bence, Balga Kata, Bokros Gyula, Bukta Bettina, Duber Vivien, Figeczki Blanka, Frank Boglárka, Horváth László Gergő, Karancsi Zsófia Ágnes, Kovács Flóra, Kovács Petra, Mulató Patrik, Nagy Bendegúz, Nagy Mercédesz, Nagy Soma, Novek László, Ősz Eszter, Pauliscsák Alexandra, Pozsa Rita, Spéth Gábor György, Szabó Angelika, Szőke Áron, Török Ádám, Vukicevic Andjela, Weimert Ádám.

Tetszik: 
Average: 1 (1 vote)

Avasi Gimnázium

Az iskola címe:

3524 Miskolc, Klapka György u. 2.

E-mail:

titkarsag@avasi.hu
avasi.gazd@gmail.com

OM azonosító: 029 264
Telephelykód: 001 (KLIK 048 007)

Telefon

  +36 (46) 562-287 tanári
   +36 (46) 562-289 titkárság
   +36 (46) 366-620 igazgató
   +36 (46) 562-286 gazdasági iroda
   +36 (46) 364-603 testnevelői és konyha

Fax:+36 (46) 562-290

QR-kód

Web

A honlappal kapcsolatos észrevétel, vélemény, javaslat, kérdés...kapcsolat

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer