Jelenlegi hely

Öregdiákjaink

Osztályaink az érettségi éve szerint


// Osztályképeket (nem feltétlenül tablófotókat) szívesen vennék, ha valamelyik társaságnál hiányzik, vagy jobb akad a meglévőnél. A képeket, az esetleges kiigazításokat az avasioregdiak@gmail.com címen örömmel fogadom. //

         2016 2015 2014
2013
2012 2011
2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001
2000 1999 1998 1997 1996 1995 1994 1993 1992 1991


2016


12/1 osztály, 2016
Két tanítási nyelvű (magyar-német / magyar-angol)
Osztályfőnök: Bánfalvi Ágnes

Barsi Regina Ágnes, Barta Levente, Berencsy Fanni, Cziffra Ágnes, Fábián Klaudia, Frigyik Szabolcs, Fűzi Fanni, Hudák Tünde, Iski István, Jancsó Kristóf, Kavicsánszki Olívia, Keresztúri Cserne, Kovács Kristóf, Körei Nóra Csilla, Lengyel Fanni, Majoros Péter, Molnár Mirtill Éva, Orosz Kinga Andrea, Szabó Amanda Regina, Szabó Dóra, Szebeni Petra, Szegedi Dorina, Szubota Emese, Szűcs Boglárka, Tisza Csenge, Tóth Brigitta, Tóbiás Diána, Tóth Kitti Annabella, Török Vivien.

fel


12/3 osztály, 2016
Emelt szintű biológia / emelt szintű vizuális kultúra
Osztályfőnök: Szőke Roland

Acél Csenge Donáta, Arany Balázs, Balogh Kinga, Bíró Dániel, Bréda Emese, Burony Zsófia, Czeglédi Márton, Czesznak Veronika, Czinglér Ajna, Hirkó Zsófia Lilla, Horváth Bence, Imre Orsolya, Iván Benjámin, Juhász Viktória, Kalafusz Anita, Kallus Patrícia, Keresztény Lilla, Kocsis Zsuzsanna, Laboda Laura Ilona, Laczkó Eszter, Magi Katalin Fruzsina, Mida Anett, Nagy Angelika, Nagy Illés, Orosz Daniella, Pap Boglárka, Pap Renáta, Séra Szilvia, Somogyi Dominik Martin, Spisák Ágnes, Szabó Marcell, Szalánczi Zsolt, Szőlősi Dominika, Taricska Dávid, Váczy Zsófia.

fel


12/5 osztály, 2016
Hat évfolyamos általános
Osztályfőnök: Figeczkiné Szabó Mónika

Árvai Márk István, Bajusz Tamás Bálint, Bige Kristóf, Bokros Mátyás, Bűdi Gábor, Csoma Olivér, Csordás Attila, Dudás Levente, Gantner Petra, Götz Zsófia, Hadházi Kata, Helgert Evelin, Horváth Tibor, Kádas Barbara, Kelemen Laura, Kovács Dániel István, Kovács Ferenc, Moczó Babett Vanilla, Ősz Gergely, Pásztor Cintia, Putnóczki Fanni, Rácz Balázs, Sándor Bence, Soós Noémi Emese, Szilágyi Martin, Sztupjár Daniella Dóra, Tavaszi Bence Zsolt, Tóth Gergő, Tóth Laura, Tóth Luca, Túrós Orsolya, Varga Mátyás.

fel


13/2 osztály, 2016
Két tanítási nyelvű (magyar-német) / emelt szintű angol-francia
Osztályfőnök: Aczélné Réthy Zsuzsanna

Bajnóczi Erik, Bedécs Karina, Berentés Dóra, Bojtor Anna, Bóta Norbert, Deák Balázs Károly, Dicsuk Alexandra, Greskó Marcell, Juhász Anna, Kóródi Eszter, Kovács Kitti, Lőrinc Lóránt, Nagyházi Flóra, Nagymáté István, Novák Melinda, Nyitray Dalma, Oszterman Dorottya, Pásztor Alex, Réthy Adrienn, Sidlovics Sára, Simon Evelin, Szabó Katalin, Tóth Flórián, Truzsi Patrik, Varga Réka, Vaszily Gréta.

fel


2015


12/1 osztály, 2015
Német-magyar / angol-magyar két tanítási nyelvű
Osztályfőnök: Dr. Bacsó László

Bárdos Flóra, Csorba Gyula Szilveszter, Daragó Eszter Hanna, Gazdag Gergő, Győrfi Fanni, Hegyaljai Dávid, Henczes Henrietta, Horváth Bence, Horváth Georgina Réka, Horváth Vanda, Kállai Kristóf Sándor, Kalocsai Vivien, Kiss Mikolt, Koleszár Gréta, Kulcsár Kitti, Kun Máté Tamás, Lipala Martina, Lőrincz Marina, Marczi Emese, Matolcsy Csenge, Nagy Bence, Orosz Noémi, Osváth Magdolna, Pajtók Fanni, Paksy Stefánia, Szabó Dániel, Tóth Szabina Mária, Vámosi Panna, Zelina Renáta.

fel


12/3 osztály, 2015
Emelt szintű történelem-biológia

Osztályfőnök: Radványi Edit

Aczél Ákos, Bányai Anna, Czelvikker Fruzsina, Dudás Milán, Farkas Alexandra, Figeczki Péter, Horváth Kristóf András, Horváth Vanda Viktória, Ignácz Bettina, Izrók Daniella, Kiss Judit, Kiss Kornél, Kiss Krisztián, Kövér Bettina, Kravjánszky Klaudia, Mihalik Anita, Pap Nóra, Pavlyás Attila, Pece Klaudia, Petróczi Márk, Rohály Ramóna, Simai Dalma, Stroble Alexanders Róbert, Szendrey-Nagy Dániel Mihály, Szigeti Maja, Tóth Martin, Treznai Brigitta.

fel


12/4 osztály, 2015
Emelt szintű rajz / általános

Osztályfőnök: Korpásné Ihász Zsuzsanna

Bernáth Dávid, Bodnár Áron, Eichinger Fruzsina, Farkas Linda, Farkas Nikolett, Fedor Imola, Fodor Bálint, Gazsó Bálint, Gönczi Patrícia, Halkó Bianka, Illés Gabriella, Kékedi Máté József, Kiss Tamara, Kondi Abigél, Kovács Márk, Lajtos Krisztina Rebeka, Letanóczki Laura, Majorosi Zsófia, Megyesi Alexa, Molnár Dávid, Nagy Miklós, Pásztor Mónika, Pusztai Zsombor, Révász Réka, Tóth Alexandra, Váradi Renáta, Várkonyi Marcell, Willner Cintia, Zubály Brigitta.

fel


12/5 osztály, 2015
Hat évfolyamos képzés

Osztályfőnök: Földháziné Szurmay Tímea

Aczél Anna, Baranyi Evelin, Béres Barbara, Béres Bence, Berlinszky Virág, Bóta Gergely, Bozzay Ádám, Bruck Renáta, Csák Bence, Csoma Patrícia, Daragó Nándor, Fellegi Dániel, Fridvalszky Sára, Fügedi Anna, Gerőcs Ádám, Ginovszky Dániel, Grecmájer Máté, Kapitány Judit, Kerekes Ákos, Klement Bence Tamás, Kollár Brigitta Fruzsina, Kovács Vanda, Kozsil Bence, Madácsi Gyöngyvér Marianna, Molnár Virág Viktória, Orbán György, Papp Csilla Edit, Sándor Gabriella, Strek Eszter, Szihalmi Ádám, Szilvási Zsófia, Tilk Gyöngyvér, Tóth Barbara, Tóth Boglárka, Tóth Vanessza, Zemlényi Luca.

fel


13/2 osztály, 2015
Öt évfolyamos képzésű emelt szintű angol-német / angol-francia

Osztályfőnök: Puskásné Kiss Éva

Bacsó Eszter, Balázs Laura, Barsi Blanka, Czibrik Eszter, Csizmadia Dóra, Csoma Zsanett Réka, Éliás Cintia, Fehér Klaudia, Gáll Krisztina, Kaczvinszki Péter, Kiss Ákos, Kiss Beáta, Kókai Dániel, Kókai Sándor, Majoros Tamás, Mecser Mónika, Nagy Melanie Chantal, Nyíri Enikő Anna, Orbán Laura, Rontó Sára Luca, Seres Cintia, Szabó Szonja, Szopkó Fanni, Szűcs Orsolya, Tóth Stella.

fel


2014


12/1 osztály, 2014
Német-magyar / angol-magyar két tanítási nyelvű
Osztályfőnök: Bella Mónika

Andrejkó Ákos, Andrejkovics Péter, Békési Dalma Dorottya, Berényi Laura, Bernáth Dávid, Birgenstok Adrienn, Desinkszki Vanda, Fazekas Fruzsina, Gáspár Dorina, Göncz Nikolett Anna, Herschman Ádám Tibor, Homonyik András Béla, Horváth Ádám, Ilniczki Kristóf Mihály, Jecs Franciska, Kondi Zoé, Kövér Petra, Maticsek Petra, Matiscsák Réka, Medve Dániel, Mihalik Viktor, Nagy Evelin Andrea, Németh Adriáno, Oláh Eszter Etelka, Pap Fanni, Pintér Máté, Rácz Melinda, Szendi Barbara, Trózsák Dávid, Vágner Barbara, Vatamány Liliána, Vincze Patrícia, Zombori Zsanett.

fel


12/3 osztály, 2014
Emelt szintű történelem-biológia
Osztályfőnök: Körömi Csilla

11/3

Bacsó Vanda, Bejó Balázs, Bodnár Beáta, Csörgei Viktória, Gál Dalma, Gávai Gréta, Hegedűs Dóra, Hegyi Réka, Honti Bálint Viktor, Kocsis Dávid, Krizsán Barbara, Ladányi Zsuzsanna Zsófia, Lecső Zsolt Alexander, Matisz Teodóra, Mészáros Viktória, Oláh Kinga, Pap Adrienn, Polgári Fanni, Poós Barbara, Szabó Blanka Sára, Szendrei Dávid, Terhes Bettina, Zsámba Nikolett.

fel


12/5 osztály, 2014
Hat évfolyamos képzés

Osztályfőnök: Fazekas Krisztina

12/5 - 2013

Arday Gréta, Bányai Erika, Barkóczi Bence, Budai Georgina, Dudás Ferenc Vince, György Dániel, Kalavé Gábor, Kapusztik Eszter, Kiss Dániel, Klinga Dániel, Kolláth Bence, Kozák Gréta, Lakatos Viktor, Lévai Benjámin, Mádai Eszter, Nagy Viola, Nahaj Mátyás, Oláh Szabina, Orosz Petra, Palakovics Dóra, Paluch Adrián János, Palviscsák Natália, Pinczés Gergő, Polgár Dóra, Rák Levente, Szakos Szimonetta, Szatmári Zsombor, Takács Zsófia Gerda, Tóth Vivien, Tóth Zsolt, Varga András, Zelenák Zsanett.

fel


13/2 osztály, 2014
Öt évfolyamos képzésű emelt szintű angol-német / angol-francia
Osztályfőnök: Pilz Mónika

12/2

Ágotha Soma, Barta Boglárka, Bíró László Dénes, Butkai Lídia, Csorbai Tamás, Dobronoki Mercédesz, Dovala Gréta, Füredi Mónika, Gyürék Barbara Réka, Horváth Ádám, Kálmán Krisztián, Kalmár Gréta, Kiss Alexandra Erzsébet, Kocsis Krisztina Gréta, Kóthay Netta, Miliczki Petra, Rucskó Nesztor, Schein Ákos, Skultéty Dorottya, Szabó Dávid, Tállai Dániel Balázs, Tóth Balázs, Truzsi Vivien, Üveges Csaba, Zámbó Krisztina, Zsemkó Ádám.

fel


2013


12/1 osztály, 2013
Német-magyar / angol-magyar két tanítási nyelvű
Osztályfőnök: Puskásné Kiss Éva

12/1 - 2013

Alkoda Enes, Balla Bianka, Bukszár Barbara, Cseh Tamara, Dzsudzsák Fanni, Eke Viktória, Farkas Kinga, Gergely Richárd, Ignácz Orsolya, Joó Lilla, Kallus Klaudia, Karcagi Ákos Csaba, Kovács Dániel, Kovács Gergely, Kozák Szimóna, Lukács Andrea, Margita Nikolett, Marozsák Benedek, Márkus Zsuzsanna, Nyisztor Jessica, Oláh Gréta, Ördög Gabriella, Pap Ádám, Pauliscsák Nikolett, Perjési Kristóf, Petró Angéla, Szarka Lilla, Szemes Felícia, Temesi Réka, Tóth Roland, Tóth Zakariás, Turcsány Ádám.

fel


13/2 osztály, 2013
Öt évfolyamos képzésű emelt szintű angol-német / angol-francia
Osztályfőnök: Nyíri Zoltán

13/2 - 2013

Bacsó Dorottya, Balák Fruzsina, Bencze Attila, Bóta Kinga, Buzás Luca, Csízi Nikolett, Fister Nándor, Flaskó Dorina Zsanett, Gazdik Dorottya, Hudák Péter, Huszár Tamara, Kojsza Gréta, Lamann Gréta, Lerner Katalin, Mátyus Dóra, Nagy Dóra, Nagy Emese, Orosz Krisztián, Papp Mária, Pável Péter, Ruszkai Richárd Gábor, Singer Zsuzsanna, Szokoly Eszter, Tasnádi-Tóth Ádám, Tokár Zsanett, Tucsek Blanka, Új Tamás Bence, Veres Diána.

fel


12/3 osztály, 2013
Emelt szintű történelem-biológia
Osztályfőnök: Polyákné Horváth Andrea

12/3 - 2013

Bodnár Veronika, Bördős Réka, Báthory András, Deák Zsófia, Fedor Anett, Fróna Martin Richárd, Gál Krisztián, Hevesi Gergely, Kovács Robertina Anna, Mátyus Nikolett, Moklovsky Réka, Nagy Balázs, Nagy Dániel, Nagy Szabolcs, Piroth Boglárka, Siska Orsolya, Szabó Beatrix, Száraz Henrietta, Szentpéteri Nikolett, Szikszai Vivien, Tóth Máté.

fel


12/4 osztály, 2013
Emelt szintű rajz / általános
Osztályfőnök: Fürj Marianna

Bernáth Csilla, Csizmadia Petra, Fajcsák Ildikó, Farkas Boglárka, Figeczki Vanda, Halász Kinga, Hegedüs Eszter, Juhász Gábor, Juhász Zsolt, Kálmán Imre, Koncsol Szabolcs, Kótai Viktor, Krajnyák Eszter, Majoros Gergő, Matyikánics Ádám, Minyóczki Gábor, Nagy Csenge, Nagy Marcell, Németh Viktor, Péter Amália, Pitényi Nóra, Pusztai Tamás, Révész Réka, Szabó Andrea Anna, Szegedi Fanni Barbara, Szeles Lilla, Szücs Petra, Turzó Bianka, Veres Lilla.

fel


12/5 osztály, 2013
Hat évfolyamos képzés
Osztályfőnök: Révfyné Gulyás Edit

12/5 - 2013

Adorján Sára, Asztalos Dániel, Babik Viktória, Bagdi Dea Mariann, Benczkó Tamás, Berlinszky Ádám, Böszörményi Máté, Csonka Luca, Debreceni Bálint, Erdősy Dániel, Havril Anita, Horváth Csilla, Keczer Zsuzsa, Keresztesi Ákos, Kovács Dorottya, Kozma Dániel, Lengyel Viktor, Matesz Anna, Miglécz Dóra, Molnár Ádám, Orosz Panna, Osváth Zoltán, Pellei Petra, Ruszkai Nóra, Stubnya Milán, Szíjjártó Letícia, Tarczali Katalin Tímea, Tóbiás Dániel Alex, Varga Dániel.

fel


2012


12/1 osztály, 2012
Német-magyar / angol-magyar kéttannyelvű
Osztályfőnök: Baileyné Patakfalvi Emese

12/1 - 2012

Bári Róbert, Batyi Lilla Zsuzsa, Béres András, Bíró Henriett, Bronner Alex, Burkus Anna, Gál Klaudia, Gál Tímea Mercédesz, Gulácsy János, Héjja Daniella, Lénárt Eszter, Leskó Alexandra, Madácsi Lilla Éva, Matta Beatrix, Nyisztor Marc Oliver, Schnek Zsófia, Szabó Cintia Vivien, Szabolcsi Ábel, Szerbin Dóra, Tóth Lilla Júlia, Tóth Márta, Varga Krisztina, Varján Krisztina Csenge, Zajzon Levente.

fel


12/3 osztály, 2012
Osztályfőnök: Barta Péterné

Ambrus Zsolt, Árvai Laura, Balogh Bálint, Borka Máté Ferenc, Boros Marcell, Bozó Krisztián Tibor, Bubnó Dorottya, Divinyi Dóra, Győrfi Krisztián, Halász Tamás, Hegedűs Edgár, Juhász Alexandra, Kálna Vivien, Keresztesi Petra, Kis-Molnár Eszter, Komjáti Zita, Labáth Ádám, Lasztóczi Petra Anna, Molnár Lucia, Nagy Viktória Beáta, Novák Ádám, Rácz Tamara, Spák Laura, Suga Réka, Szabó Zoltán, Tomori Krisztina, Tusay Enikő, Vajas Kinga, Villás Dominika.

fel


12/4 osztály, 2012
Osztályfőnök: Miklós Tamás

Baranyi Noémi, Braskó Brigitta, Flich Zoltán, Gáthi Tamás, Hegedüs Ildikó, Kiss Roberta, Kolozsvári Eszter, Kurys Boglárka, Minyóczki Ágnes, Nagy Csongor Vilmos, Orosz Ádám, Pinke Gabriella Gréta, Pletenyik Lili, Pocsai Zsolt, Rémiás Vera, Sárkány Bettina, Tóth Eszter, Valkó Vanda, Varga Bernadett, Viszlai Viktória, Zakar Ádám.

fel


12/5 osztály, 2012
Hatosztályos
Osztályfőnök: Csiszár Adrienne

12/5 - 2012

Agócs Katalin, Balogh Nikolett Ivett, Benőcs Péter, Bíró Ábris, Csizmár Réka, Dorgai Kinga, Ercsey Pál, Fehér Dávid, Fekete Beatrix Kinga, Figeczki Márk, Gál Florentina, Gerván Benjámin, Hajdu Eszter, Horváth Dániel, Horváth Fanni, Hricz Máté, Kaczkó Anna, Kaulics Dániel, Lenkei Zoltán, Lipták Dávid, Mancza Márk, Mezei Miklós, Nagy Luca, Pajtók Eszter, Pálúr Paloma Kíra, Pap Gergely, Papp Zsófia, Sándor Adrienn, Semsey Dávid, Simkó Eszter, Soós Gabriella, Szabó Dániel, Sztefanyuk Olga, Torma Olívia, Tóth Ákos, Törőcsik Tímea.

fel


13/2 osztály, 2012
NyEK
Osztályfőnök: Nagy György

Bukó Barbara, Csáki Dániel, Egri Kornél, Fehér Dániel, Filep Anna Fruzsina, Götz Gergő, Gulyás Adrienn, Gyimesi Adrienn, Károly Dóra, Kébel Brigitta, Kiss Barbara, Lipták Zsófia, Maksa Dorina Mercédesz, Nagy Ádám, Nagy Alexandra, Pavlik Emőke, Pleszkó Lilla, Rák Zsófia, Rimaszécsi Bettina, Rózsa Ildikó, Simon Gergő, Slárku Anett, Stefán Zsófia, Száraz Dóra, Szatmári Vivien, Tóth Ádám, Tóth Enikő, Tóth Zoltán, Varga Kinga.

fel


 2011


12/1 osztály, 2011
Német-magyar / angol-magyar kéttannyelvű
Osztályfőnök: Kisfaliné Liptai Katalin

12/1 - 2011

Alkoda Diana, Baranyi Diána, Csorba Diána, Feith Gergő, Ficzere Balázs Zsolt, Gadnai Valentin, Gáspár Tamara, Gergely Zita, Hajdusik Vanda, Kereszturi Melanie, Kozenkai Lívia Erzsébet, Kublik Beáta Edit, Lénárt Boglárka Virág, Lovas János Bence, Molnár Zsanett, Mustos Adrienn Mária, Nagy Éva Noémi, Nagy Réka, Oprendek Rita, Ostorházi Kincső, Szűcs Evelin, Tóth Ildikó, Viola Nóra.

fel


12/3 osztály, 2011
Emelt szintű magyar / történelem / rajz
Osztályfőnök: Korpásné Ihász Zsuzsanna

12/3 - 2011

Almássy Evelin, Becző Rita, Boganics Alexandra, Brezovcsik Laura, Budai Bianka, Bukszár Ádám, Csarkó Edina, Erdő Anga Gergő, Fekete Zsanett, Gyurkó Zsanett, Huszár Eszter, Illés Marianna, Király Gergő, Kmetty Debóra, Kővári Zsuzsanna, Nagy Bernadett, Németh Fanni, Noszály Péter, Sipkás Vivien, Szabó Kristóf, Szikszay Zsófia, Takács Réka, Tardi Evelin, Vacsi Levente, Váradi Tamás, Varga Zsófia, Verebélyi Noémi, Visnyovszky Gergely.

fel


12/4 osztály, 2011
Emelt szintű biológia / általános tantervű
Osztályfőnök:  Schmidtné Törő Ágnes

12/4 - 2011

Balajti Dániel, Bán István, Barancsi Enikő, Bári Szilvia, Belovecz Kinga, Cseh Adrienn, Csikós Boglárka, Dulai Márton, Erdélyi Zoltán, Erdődi Alexandra, Esztergályos László, Fehér Ágota, György Alexandra, Harai Eszter, Harászi Ádám, Hegymegi Linda, Illésy Szandra, Kerekes Barbara, Kiss Péter, Korózs Dóra, Kovács Odett, Kovács Viktor Ádám, Kökény Tímea, Kriger Marcell, Kusztván Petra, Lónárt Beáta, Medve Gabriella, Nimer Jenin, Sándor Dorottya, Takács Balázs, Vígh Andrea, Viszlai Orsolya Olívia, Zombori Petra.

fel


12/5 osztály, 2011
Hatosztályos
Osztályfőnök: Cseh Tünde, Pusztafalvi István

12/5 - 2011

Ádám Enikő, Babina Roxána, Bakó Ákos Levente, Baráth Patrik, Benőcs Tamás, Bodnár Tamás, Csatlós Judit Alexandra, Csipkés Renáta, Duber Krisztián, Dulichár Petra, Erdősy Kinga, Gombos Zsuzsanna Orsolya, Grecmájer Ákos, Gulyás Kinga, Gulyás Luca Eszter, Horváth Enikő, Horváth Roland, Irlanda Sára, Kalavé Péter, Kaulics Bence, Kiss Dániel, Kiss Judit Eszter, Kovács Balázs, Kozák Balázs, Kriván Lilla Gabriella, Lakatos Gábor, Léka Emese, Méhész Ádám, Mlinárcsik Dóra, Nagy Dalma, Puhl Eszter, Varannai Orsolya, Vrancsik János, Zelei Zoltán Balázs, Zugrovics Róbert.

fel


13/2 osztály, 2011
NyEK német-francia
Osztályfőnök: Juhászné Gál Anikó

13/2 - 2011

Bencze Fruzsina, Boros Tímea Nikolett, Czető Bettina, Darab Dóra, Dovala Rozina, Drótos Éva, Fehérvári Norbert, Germán Zoltán, Gyurkó Zsombor, Horváth Orsolya, Joó Viktória, Király Gábor, Kiss Dalma, Kotó Andrea, Kovács Bence, Lemák Norbert, Maksa Bence, Matusz-Kalász Dávid, Miskolczi-Bodnár Péter, Nagy Anita, Nagy Lilla, Ónodi Balázs, Pásztor Gerda, Regéczy Ákos, Stark Vanda Márta, Szabó Anett, Szadai Máté, Szaniszló Réka, Szikszai Leila, Szkiba Zsófia, Szuhánszki Laura, Venczel Viktória, Veréb Máté, Veres Rita.

fel


 2010


12/1 osztály, 2010
Német-magyar / angol-magyar kéttannyelvű
Osztályfőnök: Arday Istvánné

12/1 - 2010

Ádám Patrícia Regina, Balázsdi Szabó Viktor, Bánrévi Gréta, Batka Dalma, Czégé Balázs, Farkas Petra, Garamszegi Kata, Gergely Beáta, Gyuris Krisztina, Horváth Kitti, Illés Viktória, Koleszár Zoltán, Lázár Adrienn, Lázár Lilla, Lipcsey Ákos István, Mahmoud Bakri Amina, Matisz Zsófia, Mátyus Enikő, Mikhaylenko Maria, Miklós Réka Bettina, Prókaj Lilla, Remeczki Ádám,Svajko Bence, Szabó Krisztián, Szilágyi Ferenc, Szőr Mirjam Magdolna, Tengely Ildikó, Tóth János, Várföldi Vivien, Varga Lilla, Varga Péter, Zelei Zsófia.

fel


12/3 osztály, 2010
Emelt szintű magyar / történelem / rajz
Osztályfőnök: Antalné Koska Noémi

12/3 - 2010

Ablonczy Dávid, Adorján Judit Fanni, Bacsó Vivien, Bakos Boglárka, Balla Boglárka, Balogh Alexandra Lilla, Barta Fruzsina, Belicza György, Birtalan Orsolya, Braskó Bettina, Csibi Andrea, Dancs Bettina, Dombovári Ágnes, Éliás András, Fehér Natália, Gyükér Zsófia, Hojdák Zoltán, Juhász Ádám, Kislászló Zsuzsa, Kiss Virág Georgina, Klementik Ferenc, Kuremszki Dorottya, Makkai Tamás, Molnár Melinda, Przetacznik Dorottya, Szegedi Márton Zsolt, Szilágyi Ádám Viktor, Szilágyi Bernadett, Tóth Bernadett, Tóth Emese, Tringel Mariann, Varga Roland, Vaszily Dávid, Vazsita Nóra.

fel


12/4 osztály, 2010
Emelt szintű biológia / általános tantervű
Osztályfőnök: Untiszné Csetneki Csilla

12/4 - 2010

Ambruzs Nikolett, Balogh Krisztina, Bodó Mátyás, Bók Viktória, Csorba Emese, Handa Alexandra, Hojnyák Ádám, Horváth Noémi, Hossó Evelin, Illovai Ádám, Kónya Levente, Kormos Dániel, Lőrincz Adrienn, Lukács Luca, Magyar Fanni, Müller István, Nagy Gréta, Nagy Krisztina, Nagy Viktória, Novák Lilla, Sencsik Roland, Stefán Mária Viktória, Szarka Ivett, Szarka Klaudia, Szarka Petra, Takács Bettina, Tóbiás Eszter, Túrós Adrienn, Vágner Máté, Vámos Attila, Vámosi Vivien Cintia, Varga Barnabás, Zsemkó Márk.

fel


12/5 osztály, 2010
Hatosztályos
Osztályfőnök: Csabalik Zsuzsanna

12/5 - 2010

Angyal Lilla, Árvai Zsófia, Bodzássy Bettina, Boncsér Márton, Bőcsi Blanka, Böszörményi Szebasztián, Dafkó Eszter, Fabók Fanni, Gonda Zsófia, Götz Glória, Gulyás Fanni, Gyulai Luca, Henyecz Dávid, Józsa Adrienn, Katona Tímea, Kiss Gábor, Kiss Lilla Nóra, Kovács Ildikó, Lerner Annamária, Lovas Richárd, Nagy Enikő, Nagy Tímea, Oláh Gergő, Pál Szilvia, Papp János Attila, Péter Marianna, Sperka Kálmán, Svidró Zsófia, Széles Eszter, Tállai Tamás, Tóth Tímea, Zsíros Gabriella.

fel


13/2 osztály, 2010
NyEK német-francia
Osztályfőnök: dr. Bacsó László

13/2 - 2010

Aczél Ádám, Almási Zsófia, Bárdos Tamás, Begyik Brigitta Ágnes, Bodnár Vivien, Boros Tekla, Czeglédi Viktória, Csorba Júlia Luca, Csorbai Péter, Dienes Máté, Gecse Dóra, Gonda Diána, Honti Eszter Viktória, Ilina Dávid, Ilyés Judit Zita, Javitás Janka, Kis Adrienn, Kovács Viktória, Matiz Lilla, Medve Csaba, Miklós Rita, Molnár Petra, Molnár Vivien, Nagy Krisztina, Oláh Barbara Viktória, Papp Renáta, Rácz Gabriella, Révész Katalin, Soltész Petra, Timkó Réka, Tóth Hanna, Tóth Máté, Varga Bianka, Varga Eszter.

fel


2009


12/1 osztály, 2009
Német-magyar / angol-magyar kéttannyelvű
Osztályfőnök: Puskásné Kiss Éva

Bánffy Máté, Bányai Zsófia, Barna Péter, Burmeister Benjámin Bertold, Fábián Orsolya, Fekete Balázs, Handa Petra, Kiss Dániel, Kiss Luca Kinga, Kódor Nikolett, Kovács Hanna, Luteránus Emese, Nagy Eszter, Nagy Kincső Galatea, Okos Márta, Ragán Gábor, Sasvári Bettina, Simon Vanda, Szőr Milla Margit, Topiczer Csilla, Török Gabriella, Vég Eszter, Vizsolyi Mónika.

fel


12/3 osztály, 2009
Emelt szintű magyar / történelem / rajz
Osztályfőnök: Szőke Roland, Miklós Tamás

Balázs Adrienn, Barsi Alíz, Bihari Péter, Budai Bettina, Cserhalmi Zsanett, Csibi András, Csőke Dóra, Farkas Annamária, Feczkó Zsuzsa, Gilányi Noémi, Helczman Péter, Jávorszki Krisztina, Kiss Gergely, Köteles Bettina, Madarasi Nóra Gréta, Mervinszki Fatime, Molnár Réka, Nagy Katalin, Nagy Tamás, Pásztor Zita, Pecsenye Richárd, Szabados Szilvia, Szabó Gábor László, Szabó Zsanett, Székely Andrea, Tóth Anita, Törőcsik Mónika, Zaja Petra.

fel


12/4 osztály, 2009
Emelt szintű biológia / általános tantervű
Osztályfőnök: Radványi Edit

Bacsiszta Adrienn, Bodnár Tamás, Bukszár Szabolcs, Czesznak András, Czövek Lilla Judit, Dusza Hajnalka, Fekete Dániel, Gyenis Dávid, Hajdú László, Hegyaljai Lilla, Illés Nikolett, Iván Gergő, Iván Kornél, Kapitány Bence, Kelemen Máté, Képes Nóra, Koncz Andrea, Köteles Ádám, Maksa Csaba Roland, Nagy Alexandra, Nagy Gréta, Oláh Beáta, Papp Ádám, Pándi Dávid, Sebák Brigitta, Sebesta Judit, Suga Boglárka, Sütő Máté István, Szegedi András, Szikra Kinga, Veres Bianka.

fel


12/5 osztály, 2009
Hatosztályos
Osztályfőnök: Aczélné Réthy Zsuzsanna, Komor Katalin


Bathó Zoltán, Bouhouhou Nesrine, Czinke Zita Zsófia, Fehér Csaba, Fehér Gábor, Fejes Kata Boglárka, Foczkó Dalma, Grimon Fruzsina Flóra, Kardos Viktória, Kiss Ákos, Klinszky Dóra, Kossuth Csilla, Kovács Bettina, Kozma Ádám, Köteles Petra, Kublik Ildikó Nóra, Lóczi Laura, Martos Dorottya, Mocsári Janka, Molnár Kinga Zita, Nyiri Dóra, Orosz Vivien, Papp Dorottya, Papp Gyula, Papp Krisztina, Pásztor Ádám Zsolt, Pénzeli Xénia, Petrány Eszter, Szabó Gábor, Szabó Szilárd, Szarka László, Szűcs Gábor,Takács Fanni, Tóth Dániel, Tóth Eszter, Tóth Georgina, Ujj Ádám, Zajzon Dénes Bence, Zámbó Tímea.

fel


13/2 osztály, 2009
NyEK német-francia
Osztályfőnök: Bánfalvi Ágnes

Bártfai Flóra, Bernáth Bence, Bódi Luca, Bukovenszki Csilla, Cziczó Zsuzsanna, Csepregi Gabriella, Csoma Adrienn, Csorba Katalin, Drótos Dalma, Fedák Judit, Gáthi Péter Imre, Görgényi Fruzsina, Habony Fruzsina, Honti Helga, Jeney Ákos, Jobbágy Ágnes, Kocsis Réka, Kormos Laura Zsuzsanna, Laki Lujza, Lukács Andrea, Molnár Barbara, Nagy Lídia, Nagy Orsolya, Nyiry Dénes, Pap Daniella, Peszeki Dóra Judit, Sedlák Nikolett, Skultéty Eszter, Szabó István, Szabó Máté, Székely Zoltán Péter, Szigeti Bernadett, Szoó Ilona, Tar Judit, Tar Zsuzsa, Timkó Csilla, Varga Éva, Veress Lili, Vizi Dalma.

fel


 2008


12/1 osztály, 2008
Német kéttannyelvű / angol kéttannyelvű
Osztályfőnök: Baileyné Patakfalvi Emese, Holczer Viktor

12/1 - 2008

Barta Tamás, Bartos Viktória, Csanádi Anita, Czank Eszter, Dudás Balázs, Füst Natasa, Gadnai Balázs, Hegedűs Georgina, Kelen Zsuzsanna, Kerekes Adrienn, Kincs Lilla, Kovalik Viktória, Kurucz András Viktor, Orosz Ábel Viktor, Óváry Lilla, Pálos Csilla, Papp Ádám, Pataki Szabolcs, Sepsi Attila, Takács Fanni, Tamás Beáta, Tamás Tünde, Turi Emese, Ujj Gabriella, Varga Zsolt.

fel


12/3 osztály, 2008
Emelt magyar / történelem / rajz
Osztályfőnök: Miklós Tamás

12/3 - 2008 

Bancsók Alexandra, Bárány Zsolt Gergő, Baranyi Tímea, Bártfai Melinda, Bercsényi Bettina, Berentés Ágnes, Bihari Erika, Bódogh Dávid, Bokros Dalma, Bukszár Alexandra, Bűdi Marietta, Csermely Csaba, Darab Zsuzsa, Fábián Kinga, Forgó Brigitta, Gasparics Csilla, Görzsöny Dalma, Herczeg Tilla, Iglár Alexandra, Kádas Dalma, Kókai Erzsébet, Komáromi Katalin Zsófia, Kristóf Gábor, Lebenszky Lívia, Molnár Ádám, Németh Ninetta, Orosz Péter, Palincsák Enikő, Pásztor Ivett, Rózsahegyi Adél, Soltész Gabriella, Svertskó Bianka, Szűcs Boglárka, Szűcs Brigitta.

fel


12/4 osztály, 2008
Emelt szintű biológia / általános tantervű
Osztályfőnök: Dr. Gyulainé Szendi Éva

12/4 - 2008

Ádám Eszter, Bánrévi Kinga, Beke Miklós, Divinyi Bálint, Elek Roland, Farkas Brigitta, Fekete Zoltán, Fűrész Zsófia, Gergely Gábor, Kiss Dániel, Kiss Dóra, Kókai Éva, Köböl Boglárka, Lámer Fruzsina, Léka Viktória, Lipták Gábriel, Manzák Renáta, Nagy Gábor, Nagy Máté, Popovics Orsolya, Porcs Balázs, Pósa Inez, Skoda András, Sólyomi Tímea, Tóth Vanda, Török Annamária, Troffen Tamás, Turóczi Csaba, Vámos Albertina, Veréb Bence.

fel


12/5 osztály, 2008
Hatosztályos
Osztályfőnök: Pap Béláné

12/5 - 2008

Baráth Zsófia, Bodzán Renáta, Bukszár Zsanett, Csipkés Csilla, Egri Boglárka, Eperjesi Tibor, Filep Ádám, Hegedűs Adél, Hegedűs Ágnes, Hegymegi Ádám, Huszka Levente, Juhász Ildikó Nóra, Kiss Péter, Kovács Flóra, Kovács Viktor, Kovács Zsolt, Kovács Zsuzsanna, Markó György, Miglécz Vanda, Nagy Attila, Nánási Anna, Osváth Tamás, Papp Artúr, Péter Kata, Robotka Zsófia, Rónai Orsolya, Szász Zsuzsanna, Sztankai Gábor, Szűcs Noémi, Takács Máté, Tóth Gergely, Tóth Zsombor, Tuskó Zsófia.

fel


2007


12/1 osztály, 2007
Német magyar két tanítási nyelvű / német speciális tantervű
Osztályfőnök: Aczélné Réthy Zsuzsanna


Albók Éva, Arday Péter, Bacsó Bernadett, Bencze Tímea, Cseh Vivien, Dojcsák Alexandra, Feith Réka, Gáspár Zsófia, Gulyás Ágnes Viktória, Győrfi Dóra, Gyurkovics Annamária, Havril Tímea, Juhász Árpád, Kelen Zsuzsanna, Kiss Nándor Benő, Kiss Tímea, Kocsis Anna, Kriston Csilla, Lamann Mónika, Marincsák Réka, Mázik Tamás, Minyóczki László, Molnár Levente Milán, Molnár Márton, Papp Viktória, Pokorni Anna, Restás-Göndör Adrienn, Szabó Blanka Zsanett †, Szakos Nóra, Szemán Szabina, Szombathy Csaba, Sztankó Zombor, Takács Gábor, Vágner Ádám.

fel


12/2 osztály, 2007
Angol magyar két tanítási nyelvű / angol speciális tantervű
Osztályfőnök: Sramkóné Pozsonyi Judit

Aranyosi Balázs, Babinszki Réka, Boda Orsolya, Csőke Éva, Farkas Ildikó, Farkas Petra, Girhiny Boglárka, Godó Rita, Götz Máté, Győri Nikoletta, Hubai Zsuzsa, Imre Szilvia, Jambrik Balázs, Józsa Tímea, Kender Balázs János, Képes Ákos, Kerekes Orsolya, Kerekes Rita Lilla, Lovász Anita, Lukács Edit, Móré Boglárka, Ocsovai Gabriella, Oprendek Zsófia, Putz Orsolya, Sal Petra, Sviatkó Ádám, Szabó Attila, Széll Katalin, Szőcs Árpád, Tóth Alexandra, Tóth Anett Melinda, Tóth Dániel, Treit Borbála, Wagner Tamás.

fel


12/3 osztály, 2007
Osztályfőnök: Nagy György

Asztalos Anikó, Balogh Orsolya, Berta Bernadett, Boros Zsolt, Cseh Zsombor, Dankó Tímea, Dendel Nikolett, Dienes Tibor, Divinyi Katalin, Dőri Melinda, Dörnyei Tünde, Hriczó Barbara, Juhász Máté, Kalocsai Anna, Kassai Bernadett, Kiss Laura, Kóczián Zsófia, Koncz Kinga, Kormos Péter, Kovács Zsuzsanna, Mata Eszter, Munkácsi Ádám, Nagy Lilla, Novák Alexandra, Oláh Zsuzsanna Réka, Orosz Tibor, Palla Melinda, Pelyhe Laura, Petrovics Zsuzsanna, Piszkor Balázs, Polgáry Enikő, Soós Dóra, Szedmák Szilvia, Tóth Ádám, Tóth Emese Kinga, Varacskai István, Végvári Cintia, Veréb Dóra, Veres Viktória, Vitelki Anita.

fel


12/4 osztály, 2007
Osztályfőnök: Nyíri Zoltán

Balázs Dávid, Bíró Gábor, Bodnár Beáta Valéria, Bubcsó Tímea, Czimer Péter, Csampa Barbara, Fodor Zsolt Alex, Gál Péter, Godó Réka, Grasalkovits Szandra, Hornyák Edina, Horváth Anikó, Jámborfi Dávid, Juhász Dávid, Kaczvinszki Rita, Kálvin Adrienn, Kerékgyártó Tímea, Kovács Nóra, Lippai Árpád, Majoros Anita, Mérő Tamás, Mikecz Emese, Molnár Marcell, Nagy Eszter, Pálmai Zsolt Ágoston, Sebestyén Gitta, Szabó Szandra, Szakács Richárd, Szakos Dániel, Szűcs Gábor, Vásárhelyi Réka.

fel


12/5 osztály, 2007
Hatosztályos
Osztályfőnök: Révfyné Gulyás Edit

Bajusz Balázs, Balajti Adrienn, Báthori Fruzsina, Böszörményi Péter, Cseke Alexandra, Csontos Csilla, Dallos Emese, Deák Enikő, Elek Krisztián, Fehér Gábor, Fónagy András, Gulyás Gergely Áron, Gyöngyösi Anett, Irlanda Máté, Jancsó Anett Ágnes, Kapitány Adrienn, Kardos Eszter, Lénárt Balázs, Lipcsei András, Mészáros Soma, Novák Rea, Osgyáni Virág, Pajk Melitta, Papp Andrea, Perge Krisztina, Pintér Kata, Rácz Ágnes, Ruska Roland Attila, Szabó Péter, Szilágyi Adrienn, Tajti Gábor, Tóth Evelin, Tóth Pálma, Tucsa Viktor, Veréb Csaba.

fel


2006


12/1 osztály, 2006
Német-magyar két tanítási nyelvű / német speciális tantervű
Osztályfőnök: Szatmári Gabriella

Bábás Tímea, Behinya Csilla, Belkó Roland János, Berecz Balázs János, Cseh Zsófia, Csuhány Dalma, Ferencz Alexandra, Fider Csilla, Filep Réka, Füstös Klaudia, Gál Levente, Gáll Tímea, Jávorcsik Boglárka, Kánya Katalin, Kiss Dénes, Kovács Olívia, Körmöci Eszter, Kulcsár Julianna Zsófia, Lerch Bella, Miskolczi-Bodnár Éva, Molnár Dalma, Nagy Ákos, Nagy Máté László, Perge Gabriella, Pusztai Judit, Rácz Barbara, Spilman Enikő, Sütő Krisztina, Szatmári-Margitai Tamás, Szekeres Ágnes, Sztankó Ágnes Márta, Trungel Anna, Zagyva Ágnes.

fel


12/2 osztály, 2006
Angol-magyar két tanítási nyelvű / angol speciális tantervű
Osztályfőnök: Czidor Judit

12/2 - 2006
Anderkó Andrea, Bányai Gábor Dusán, Belme Dóra, Csizmadia Norbert Gergő, Deszpoth Csilla, Dobos Gábor, Egri Krisztina, Golitkó Tímea Olívia, Grabicza Anita, Györkei Ákos, Habony Lilla,  Hegedűs Csilla, Kalas Anikó, Kardos Balázs, Kertész Péter Bence, Kis Lengyel Anita, Kispál Adrienn, Kiss Dániel, Kolyankovszki Enikő, Korbély Noémi, Kormos Katalin, Kovács Tamás, Lakatos Máté, Nagy Ramóna, Nagy Roland, Soós Laura, Szász Brigitta, Szemán Anita, Tóth Enikő, Tóth László, Tóth Péter, Tóth Zsuzsanna, Varga Balázs.

fel


12/3 osztály, 2006
Osztályfőnök: Korpásné Ihász Zsuzsanna

Béres Lilla, Bíró Judit, Budai Henrietta, Daruka Diána, Dzsupin Tünde, Faragó Noémi, Farkas Tamás, Fekete Lilla, Fiam Nóra Enikő, Frank Anita, Garancz Klára, Géczi Noémi, Kapalkó Krisztina, Kaptay Annamária, Kiss Erika, Kovács Fanni, Könyves Gabriella, Kriston Levente, Lantos Zsuzsa, Majzik Kitti, Medve Adrienn, Menyhért Csilla, Mihályi Petra, Molnár Adrienn, Nagy Rita, Németh Katalin, Orosz Csilla, Petercsák Péter István, Pető Zsuzsa Eszter, Pozsgai István, Szabó Nikolett, Szilágyi Tamás, Szoboszlay Luca, Szuromi Bernadett, Tóth Anita, Trantosz Konstantin, Varga Adrienn, Wirtz Katalin, Zolnai Gábor.

fel


12/4 osztály, 2006
Osztályfőnök: Dr. Nagy Ferencné, Földháziné Szurmay Tímea

Batári Eszter, Berdár Balázs, Béres Bence, Berta Szilvia, Biró Melinda, Budkova Alena, Csellár Adrián, Drótos László, Dulay Gábor, Fejes Zoltán, Garam Balázs, Gonda Nóra, Horkai Gábor, Jakkel Péter, Jobbágy Katalin, Kiss Dávid, Korózs Zsuzsanna Magdolna, Kristóf Orsolya, Madarasi Ádám, Magyar Máté, Matyi Gergő, Migléczi Niké, Naftz Tamás, Nagy Péter, Oláh Zsuzsanna, Perjési Kitti, Petus Nóra, Suha Péter, Sütő Orsolya, Szekrényi Eszter, Szopkó Kitti, Takács Anikó, Tóth Eszter, Tóth László, Tóth Orsolya, Varga Nóra.

fel


12/5 osztály, 2006
Hatosztályos
Osztályfőnök: Dr. Pabis Györgyné

Annus Tímea, Bobkó Gréta Adrienn, Bodnár Attila György, Bozó Enikő, Csomós Balázs, Csordás Tamás, Gyenis Máté, Harasztosi Dzseszika Mária, Kiss József Gergő, Kiss Levente, Korpás Anna, Kosztelnik Nándor, Kovács Laura, Láner Krisztián György, Mátrai Zsolt, Miglécz Anna, Mondl Tamás, Nagy Judit, Nagy Réka, Necefor Béla, Nyíri Zsolt, Oláh Boglárka Petra, Pleszkó Szabolcs, Szabó Nóra, Szép Zsuzsanna, Tóth Orsolya, Tóth Zsuzsanna, Ujjobbágy Erika, Ványai Dóra, Veres Tímea.

fel


2005


12/1 osztály, 2005
Német-magyar két tanítási nyelvű / német speciális tantervű

Osztályfőnök: Kisfaliné Liptai Katalin

Babolcsi Nóra, Balla Richárd, Bottka Janett, Csorba Emőke, Dolnics Dávid, Erdélyi Diána, Folly Balázs, Girhiny Tamás, Hasulyó Péter, Hasulyó Tamás, Havril Éva, Iván Erika, Jakab Edit, Juhász Petra, Kántor Anikó, Kertész László, Kolláth Renáta, Koncz Zsuzsanna, Kopasz Erzsébet, Kosztyi Katalin, Laczkó Petra, Lehotai Nóra, Majoros Dániel, Németh Viktória, Papp Bernadett, Rácsok Izabella, Sólyom Alíz, Sysol Nikolett, Szamosvölgyi Dóra, Tamás Tímea, Vanek Béla, Venczel Anita, Zsók Annamária.

fel


12/2 osztály, 2005
Angol-magyar két tanítási nyelvű / angol speciális tantervű
Osztályfőnök: Bacsó László

Anderkó Orsolya, Balogh Miklós, Budai Boglárka, Budinszki Dalma, Csugány Julianna, Duch Anita, Dudra Krisztina, Együd Zsófia, Eperjesi András, Gajda Mátyás, Götz Gréta, Hauzer Helga, Jedlicska Tibor, Kiss Réka Eszter, Koós Péter, Máté Melinda, Miskolczi Boglárka, Németh Ildikó, Orosz György, Pap Edina, Petrány Máté, Putz Eszter, Simon Mária, Szabó Zsuzsanna, Szekrényi Katalin, Szopkó Dávid, Tar Péter, Tóth Máté, Tóth Olga, Tóth Valentina, Tóth Zsuzsanna, Urbán Gréta, Vass Mónika, Zombor Vivien.

fel


12/3 osztály, 2005
Osztályfőnök: Cseh Tünde

Barna Emese, Bodnár Tibor, Bodnár Zsuzsanna, Boldizsár Péter, Csorba Edit, Erdődi Dorottya, Fábián Boglárka, Gyurcsó Kitti, Hornyik Szabolcs, Jósvai Eszter, Katona Nóra, Kiraloglu Réka, Kiss Judit, Lassú Zsófia, Lipták Bettina, Molnár Tímea, Molnár Tünde, Mónus Kata, Nagy Eszter, Nagy Katalin, Papp Csenge, Pászk Mónika Vivien, Porteleki Kornélia, Sebestyén Csilla, Seres Tamás, Szabó Erika, Szarka Klára Adrienn, Szegő Nikolett, Szilva István, Tokár Dániel Zoltán, Tóth Enikő, Török Barbara, Váradi Ákos, Vas Réka, Virág Bálint.

fel


12/4 osztály, 2005
Osztályfőnök: Csepregi Dóra

Balog Dénes, Bátori Diána Rita, Csordás Klaudia Diána, Fodor László, Gál Veronika, Gonda Lívia, Hegedűs Zsuzsanna, Hörcsik Diána, Kerekes Viktória, Kovács Emese, Körmendi Krisztina, Lukács Csilla, Mészáros Enikő, Migléczi Éva, Monoczki Andrea, Németh Ildikó, Nyeste Nikola, Sebő Gergely, Seres Dániel, Simon Zoltán, Sütő Renáta, Szalmen Edit, Szécsi Péter, Szilágyi Andrea, Szopkó Dávid, Turi Ákos, Varga Gábor, Varga Zita, Velezdi Barbara.

fel


12/5 osztály, 2005
Hatosztályos
Osztályfőnök: Pusztafalvi István

Bakó Péter Barnabás, Bakti Gábor, Bánfalvy András, Barát Zsófia Erzsébet, Bárdos Tünde, Bári Attila, Bártfai Réka, Erki Zoltán, Fábry Andrea Orsolya, Gaál Orsolya, Gulyás Krisztina, Hadobás Eszter, Hrivnák Péter, Koncz István, Kovács Enikő, Mihályi András, Molnár Ágnes, Nagy Zsombor, Oláh Róbert Viktor, Orosz Orsolya, Paksi Barnabás Zoltán, Pap Ádám, Rácz Márton, Skapinyecz Tibor, Szarka Tímea, Szmutku Rita, Tomkó Zsuzsanna, Trajter Fruzsina, Ujjobbágy Andrea, Varga Krisztina, Zugrovics Máté.

fel


2004


12/1 osztály, 2004
Német-magyar két tanítási nyelvű / német speciális tantervű
Osztályfőnök: Baileyné Patakfalvi Emese

Barna László, Csikász János Attila, Denei Anett Letícia, Eperjesi Ilona, Faragó Tímea, Fonó Péter, Garancz Borbála, Hudák Ákos Tibor, Jánoska Zsófia, Kárpáti Csaba, Király Attila Zoltán, Kocsis Krisztina, Kohl Tímea, Mató Zsuzsanna, Mester Bianka, Miczán Gábor, Mihics Gergely, Molnár Emese, Nevelős Krisztina, Panczák Éva, Rakaczki Péter, Ribai Zsuzsanna, Sándor Beáta, Szabó Réka, Szalai Szilvia, Szalay Lilla, Szoboszlai Viktória, Tengely Anikó, Timkó Adrienn, Umhauser Balázs.

fel


12/2 osztály, 2004
Angol-magyar két tanítási nyelvű / angol speciális tantervű
Osztályfőnök: Petrányné Wrbata Erika

Ardeleán Péter, Balázs Péter, Bánóczi Mária Magdolna, Bouhouhou Janet, Dudás Béla, Gecse Nikoletta, Homonna György, Kisfali Zsolt Dávid, Kiss Anita, Ladocsi Dóra, Lőrincz Andrea, Mátrai Györgyi, Molnár Tímea, Nagy Dorottya, Nagy Marianna, Nagygyörgy Emese Dalma, Nehézy Péter Dániel, Nyéki Zoltán, Paripás Anikó Noémi, Petrovics Petra, Pintér Lilla, Ráczkövy Ágnes, Senviczki Nóra, Skernyók István Rudolf, Szabó Anett, Szabó Virág, Szanyi Diána, Szathmáry Nóra, Takács Mónika, Török Barbara, Tuza Ákos, Újvári Gergely, Ulvicki Beáta, Varga Anita, Vas Helga, Vas Renáta.

fel


 12/3 osztály, 2004
Osztályfőnök: Pilz Olivér

Balla Tímea, Balogh Krisztián, Balogh Zsanett Edit, Bodovics Éva Judit, Borítás Viktor, Czink Péter, Csontos Adrienn, Egerszegi Bettina, Fekete Tamás, Fógel Adrienn, Gulácsi Erna, György Emese, Holló Beáta, Jobbágy Zsuzsa, Kardos Katalin, Kosztyi Klaudia, Leskó Diána, Lovász Márta, Mészáros Anita, Mészáros Balázs, Oláh Marietta Éva, Pecze Judit, Porteleki Judit, Restás Gergő, Réti Ildikó, Rudolf Petra, Somogyvári Kristóf, Sütő Balázs, Szép Tekla, Sztojalovszky Gábor, Timkó Zsuzsanna Mirtill, Tóth Tímea, Török Gábor, Varga Boglárka, Vaszer Vanda, Veres Edina.

fel


12/4 osztály, 2004
Osztályfőnök: Dr. Gyulainé Szendi Éva

Ahmed Vivien, Antal Dániel, Bajnóczki Melinda, Birinyi Krisztián, Csáki Levente, Demeter Zita, Erdős Róbert, Galambos Szilvia, Halder Ágnes, Hricz Róbert, Iski Gabriella, Jánosik Nóra, Kardos Krisztina, Katona Tamás, Kelemen Etelka, Kerülő Andrea, Kocsis Dávid, Kövesdi Nikolett, Kupai Dávid, Liszkóczy Csongor, Lukács Máté, Mátyás Anikó, Mikecz Csenge, Mongyik Katalin, Nagy Mihály, Pálinkás Nikolett, Péntek Csaba, Reményi Annamária, Révfy Emese, Román Zsuzsanna, Szabó Zoltán, Szép Tímea, Tóth Anita, Vajóczki Gergő, Zahoránszky Szilvia.

fel


12/5 osztály, 2004
Osztályfőnök: Csabalik Zsuzsanna

Csirke Zoltán, Divinszki Réka, Drótos Emilia, Hubai Andrea, Jordán Zsuzsa, Juhász Kinga, Kerekes Tímea, Koncz Andrea, Kovács Annamária, Kunt Anna, Lenkei László, Lipcsei Éva, Lubóczki Katalin, Ónodi Katalin, Réti Zsófia, Ropoli Ágnes, Sasvári Ildikó, Schulhof Henriett, Sinka Szabolcs, Szakszon Ádám, Székány Bettina Adrienn, Szűcs Judit, Tisza Viktória, Tóth Alexandra, Török Noémi, Viola Zoltán.

 fel


2003


12/1 osztály, 2003
Német-magyar két tanítási nyelvű / német speciális tantervű

Osztályfőnök: Aczélné Réthy Zsuzsanna


Balogh Ádám, Bíró Judit, Demeter Attila, Farkas Tibor, Frajka Viktória, Gadóczi Ibolya, Gombos Gábor János, Katona Gergely, Kázár Bettina, Kecskeméti Ágnes, Kiss Gabriella, Kleiber Nikolett, Kocsis Ildikó, Korpás Veronika, Kovács Szabina, Mihalcsik Anita, Paranai Endre, Prebendárcsik Ádám Béla, Ribai Zsuzsanna, Rosentál Attila, Simon Orsolya, Sütő Ákos, Szarvas Mária, Szász Katalin, Szilágyi Gabriella, Takács Gabriella, Timmer Angéla, Varga Mária, Veress Dániel, Zsámba Petúr.

fel


12/2 osztály, 2003
Angol-magyar két tanítási nyelvű / angol speciális tantervű
Osztályfőnök: Figeczkiné Szabó Mónika

Bábás Szabolcs, Baranyi Zsuzsanna, Bene Katalin, Benes Alexandra, Bucher József, Eke Petra Emese, Gecse Mónika, Gyimesi Csaba, Gyulai Éva, Héczei Eszter, Hrivnák Ágnes, Hubert Anita, Iglai Gergely, Kiss Tímea, Kónya Gábor, Kovács Lívia, Ködöböcz Ágnes, Lorik Máté, Makranczi Ágnes, Molnár Mariann, Naár Emese, Nagy Kata, Nánási Andrea, Ócsay Dalma, Rácz Klaudia, Sávolyi Tamás, Szabó Katinka, Szabó Szilvia, Székely Éva, Szőnyei Zsolt, Veres Eszter, Vidó Dániel.

fel


 12/3 osztály, 2003
Osztályfőnök: Radványi Edit

Baráth Richárd, Bialkó Áron, Bónis Tímea, Bukta Orsolya, Erdődi Bettina, Fejes Nikoletta, Fekete Angéla, Flaskó Zsuzsa, Gacsal Judit, Hizsnyik Anikó, Hornyik Norbert, Kecskés Ádám, Kiss Adriána, Ládi Erika, Lerch Katalin, Lindák Eszter, Melegh Gábor, Mezei Olivér, Nagy Lóránt, Orlóczki Katalin, Orosz Zsuzsanna, Papp Helga, Parai Zoltán, Pinkovszki Alpár, Póczos Ildikó, Rakvács Norbert, Ronyecz Bálint, Rutkovszky Erzsébet, Szalánczi Viktor, Szalkai Csilla, Tóth Gabriella, Tóth Réka, Varga Nikoletta, Veres András, Veres László, Zsíros Viktória.

fel


12/4 osztály, 2003
Osztályfőnök: Nyíri Zoltán

Balázs Zsuzsanna, Bedő Csilla, Bronner Renáta, Dózsa Mariann, Ferenc Marcell, Gál Viktor, Jakab Máté, József Nikola, Kascsák Szabolcs, Kecskeméti Zoltán, Kiss Andrea, Kordováner Ádám, Kovács Adrienn, Kovács Szabolcs, Kövi Gabriella, Kulin Fruzsina, Kunráth Gábor, Lénárt Orsolya, Lovász Norbert, Lukács Tünde, Major Helga, Molnár István, Molnár Réka, Ronga Judit, Szepesi Márk, Szilvási Szilvia, Szívós Gergő, Tóth Tamás, Wágner Zsófia, Zelenák Róbert.

fel


12/5 osztály, 2003
Hatosztályos
Osztályfőnök: Nagy György

Bordás Gábor, Drafkó Krisztina, Dzúró Kitti, Drozsnyik Nóra, Hamza Dávid, Horváth Orsolya, Huszár Réka, Jablonkai Gábor, Kállai Zsanett, Kovács Miklós, Kovács Zoltán, Kőrösi Kitti, Lázár Gábor, Ledniczky Réka, Lehoczky Gábor, Magyar Zsuzsanna, Miskolczi Melinda, Mudri Boglárka, Nagy Adrienn, Nagy Boglárka, Novák Adrienn, Ovád Judit, Pásztor István, Prieszol Eszter, Rácz Adrienn, Tomorszki Ivett, Tóth Orsolya, Újj Zsuzsanna, Veres Szabina.

fel


2002


12/1 osztály, 2002
Német-magyar két tanítási nyelvű
Osztályfőnök: Arday Istvánné

Bódi Edit, Bódi Csaba, Dobó Dénes, Csoma Enikő, Hajdu Orsolya, Garzó Gergely, Karalyos Brigitta, Kálmán László, Kiss Alexandra, Jászfalvi Norbert, Paszternák Vivien, Rácz Tamás, Roczei Lívia, Szatmári-Margitai Gergely, Takács Daniella, Tóth Anna, Volf Tímea.

fel


 12/2 osztály, 2002
Német speciális tantervű
Osztályfőnök: Tóthné Szoboszlai Mónika

Balogh Anett, Baranyi Katalin, Bazsa Viktória, Bihari Ildikó, Fazekas Rita, Fieder Mária, Forray Anita, Fónagy Zsuzsanna, Frajka Hajnalka, Friedrich Tímea, Hajdu Ivett, Jacsó Marianna, Kavalecz Éva, Kohut Amália, Komlósi Zsuzsanna, Koseczki Orsolya, Kossuth Csilla, Kovács István, Kövér János, Krajnyák Melinda, Kurdics Alexandra, Lamos Anikó, Lamos Julianna, Margita Anita, Nánási Viktória, Orosz Beáta, Pintér Katalin, Sinka Melinda, Szilágyi Hajnalka, Tamás László, Tóth Melinda, Tóth Nándor, Veres Erzsébet, Verpecz Zsuzsanna.

fel


12/3 osztály, 2002
Osztályfőnök: Dr. Nagy Ferencné

Balogh Veronika, Baranyi Zita, Diczházi Éva, Dobai Tamás, Farkas Bettina, Fehérvári Péter, Gaszner Áron, Gönczi Marianna, Gyimesi Andrea, Hatos Veronika, Kane Kumba Dada, Késmárki Kitti, Komoróczki Klára, Korózs Enikő, Kovács Tímea, Kovács Zoltán, Kriskó Ádám, Kundráth Márton, Lévai Zsuzsanna, Markó Szörény, Matiz Renáta, Meszesán Krisztina, Munkácsi Viktória, Németh Orsolya, Novák Evelin, Palkó Milán, Reichardt Anna, Repkó Szilvia, Restás Péter, Rudolf László, Szaniszló Rita, Szegedi Tünde, Szrogh Balázs, Tamás Tibor, Vaskó Péter, Vígh András.

fel


12/4 osztály, 2002
Osztályfőnök: Dr. Sarkadi Sándorné

Ambrus Zsuzsanna, Ádám Ibolya, Berkes Dalma, Beyer Éva Anna, Bujdos Nikolett, Detrik Júlia, Guba Attila, Juhász Gergely, Jurth Emese, Kiss Gabriella, Kiss Tünde, Koleszár Anett, Kozma Adrienn, Lénárt Péter, Maruzsi János, Mató Péter, Müller Melinda, Nagy Péter, Novák Norbert, Sas Tünde, Sass Gergő, Svoboda Noémi, Szatmári Dávid, Szabó Dorottya, Szűcs István Kornél, Tomori Tilla, Tóth Péter, Tóth Tamás, Varga Péter, Turóczi Anett, Vasas Viviána, Vári Csaba.

fel


12/5 osztály, 2002
Hatosztályos
Osztályfőnök: Papné Veres Ildikó

Bónis Tamás, Budai Roxána, Csipkés Roland, Danyikó Szilárd, Erki Eszter, Érsok Eszter, Fekete Marianna, Füvesi Viktor, Hallgató Judit, Jordán Éva, Józsa Anita, Juhász Adrienn, Kovács Balázs, Kovács Ildikó, Kőhalmi Laura, Majoros Xénia, Molnár Éva, Nagy Hajnalka, Nagy Eszter, Nagy Ildikó, Nyalka Judit, Papp Szilvia, Pázmándi Szabolcs, Peszeki Balázs, Sereg Nóra, Sulymosi Laura, Stumpf Eniko, Süti Ágnes, Székely Tamás, Szilágyi Judit, Tankó Judit, Varga Angelika, Zsák Szabolcs.

fel


2001


12/1 osztály, 2001
Német-magyar két tanítási nyelvű
Osztályfőnök: Dukát Istvánné

Bölkény Gábor, Bráz Petra, Czél Szabolcs, Dudás Adrián, Érsek Gizella, Fekete Tamás, Fekete Zita, Fodor Balázs, Gilányi Péter, Hafner Éva, Halász Róbert, Hercegfalvi György, Illés Flóra, Istók Ágnes, Jacsó Boglárka, Kádár Zita, Katona Gergely, Kenyeres Éva, Kiss Alexandra, Kocsács Adrienn, Kováts Viktória, Lukovics Andrea, Nagy Noémi, Némethy Attila, Orosz Adrienn, Orosz Krisztián, Pirigyi Levente, Steiner Zsuzsanna, Takács Judit, Tassy András, Tóth Dénes, Wagner Melinda, Wattay Adrienn.

fel


12/2 osztály, 2001
Osztályfőnök: Antalné Koska Noémi

Balázs Andrea, Balázs Judit, Barabás Emőke, Baráti Enikő, Berecz Dalma, Berki Orsolya, Burmeister Andrea, Csete Zsófia, Éliás Éva, Fáklya Gabriella, Faragó Csaba, Fónyad Zsuzsanna, Hornyák Adrienn, Juhász Melinda, Koritár Beatrix, Korpás Márta, Kőrösi Anita, Kurmai Hajnalka, Lajos Babett, Molnár Viktória, Oláh Nikolett, Papp Ágnes, Révfy Nóra, Ruszkai Noémi, Szabó Andrea, Szabó Beatrix, Szabó Melinda, Szarvas Károly, Szegedi Bence, Szőke Zsuzsanna, Tóth Eszter, Tóth Zsuzsa, Varga Máté, Zelenák Katalin, Zelenka Renáta.

fel


12/3 osztály,  2001
Osztályfőnök: Cseh Tünde

Almási Ádám, Almási Gergely, Árvay Gréta, Baricska László, Batus Gábor, Belkó Lóránt, Bodnár Bernadett, Bodnár Márta, Bodnár Tibor, Bordás Balázs, Dobos Zsolt, Dulibán Bernadett, Farkas Bernadett, Farkas Brigitta, Hömöstrei Tímea, Ilniczki Petra, Ilniczki Rita, Jámbor Zsuzsanna, Kerekes Zita, Kérészi Emese, Kiss Zsuzsanna, Kucsma Zsuzsanna, Lutián Zsuzsanna, Margóczi Krisztián, Móricz Edit, Necz István, Nevelits László, Oláh Tibor, Orosz Éva, Ökrös Beáta, Petre Lóránd, Puska Veronika, Rudolf László, Szalánczi Szilvia, Szalánczi Zoltán, Szladics Gergő, Szoby Zsolt, Tamás Csaba, Tóth Barnabás, Troján Csongor, Vályi-Nagy Péter.

fel


12/4 osztály, 2001
Osztályfőnök: Korpásné Ihász Zsuzsanna

 

Boros Gergely, Csikós István, Csótai Zsófia, Dúll Katalin, Gyepesi Dávid, Juhász Krisztina, Klimon Andrea, Kommenda Éva, Komenda Zita, Kónya Vanda, Lapis Zoltán, Lukács Laura, Lukács Szilvia, Magyar Ádám, Magyar Viktória, Mónus Réka, Nagy Annamária, Némethi Ágnes, Oláh Dániel, Óvári Judit, Papp Gábor, Porcs Doszpoly, Ritó Nóra, Simon Gábor, Szegedi Gabriella, Szilágyi Zsófia, Trencsák Angéla, Vágó Zsuzsanna, Varga Lívia, Veres Katalin.

fel


12/5 osztály, 2001
Hatosztályos
Osztályfőnök: Püspöki Péter

Balajti Péter, Bereczki Péter, Bernáth Csaba, Csonka Vanda, Csorba Ferenc, Gemzsi Zoltán, Kiss Edit, Kovács Csaba, Makranczi Márta, Mészáros Éva, Páldi Laura, Paripás Emőke, Prokaj Tamás, Rinyu Zsuzsanna, Senviczki Erika, Sipos Szonja, Stefán Kornélia, Subert Katalin, Szőnyei Tamás, Tóth Nóra, Török Balázs, Varga Julianna, Velkovics Zsanett, Vincze Dávid.

fel


2000


12/1 osztály, 2000
Német-magyar két tanítási nyelvű
Osztályfőnök: Révfyné Gulyás Edit

12/1 - 2000 

Barlai Alida, Czina Renáta, Fábián Henriett, Fekete-Nagy Ádám, Farkas Erzsébet, Gregor Andrea, Jacsó Katalin, Kerepesi Nóra, Márkus Katalin, Molnár Stella, Neudits Réka, Nyitrai Csilla, Orosz Zoltán, Romvári Zita, Simcsik Annamária, Simon Róbert, Soltész Roland, Stiber Péter, Sütő Péter, Szabó István, Szabó Péter, Szilágyi Róbert, Szűcs Anikó, Vári Anikó, Varga Zsuzsanna, Vercsik Orsolya, Wagner Krisztina, Winkler Norbert.

fel


12/2 osztály, 2000
Osztályfőnök: dr. Madej Ferencné

 

Arnóczki Krisztina, Balatinácz Zóra, Balázs Judit, Bálint Adrienn, Balogh Hajnalka, Bartók Gabriella, Bathó Orsolya, Birk Zsuzsanna, Cselédi Nóra, Doros Eszter, Gladics Mári, Kaprinyák Zsanett, Kelemen Réka, Kiss Attila, Kun Szabolcs, Lövei Gabriella, Majoros Edit, Marincsák Orsolya, Molnár Réka, Molnár Zsuzsanna, Mudri Szilvia, Nagy Orsolya, Nagy Regina, Orosz Orsolya, Porcsalmi Zsolt, Sas Attila, Szeghalmi Etelka, Szkárosi Éva, Tirpák Anita, Tóth Judit, Tóth Máté, Vaskó Katalin, Zupkó Anett.

fel


12/3 osztály, 2000
Osztályfőnök: Sramkóné Pozsonyi Judit

 

Ablonczy Zita, Anga Judit, Antal Noémi, Bakos Barbara, Balajti Renáta, Beleznay György, Bial Norbert, Bogáti László, Deme Norbert, Fáklya Adrienn, Fejes Tibor, Gergely Gábor, Gulyás Zsuzsanna, Gyenge János, Iván Beáta, Szilvia Jáger Tímea, Kapitány Petra, Lőrinc Judit, Molnár Tamás, Novák Anita, Nyilas Anita, Orosz Yvette Viktória, Pálinkás Andrea, Rácz Lívia, Sákó Zsófia, Szabó Tímea Eszter, Szalánczi Viktória, Szatmári Eszter, Szedrényi Anett, Timkó Attila Balázs, Varga Fruzsina, Varga Gyula, Varjú Zoltán, Vaszily Andrea, Veres Gabriella.

fel


12/4 osztály, 2000
Osztályfőnök: Miklós Tamás

 

Bakó Balázs, Bálint Adrienn, Balogh Judit, Bánki Ákos, Berényi Zsófia, Bódi Erika, Bogáti Gerő, Csizmarik Kinga, Danyi Melinda, Dobos Edina, Erdei Zsuzsa, Faragó Éva, Görcsös Péter, Heicman István, Huszár Sándor, Juhász Veronika, Kiss Balázs, Kocsis Szilárd, Kovács Éva, Kovács Helga, Kovács Károly, Kovács Miklós, Minkó Gabriella, Molitorisz Nándor, Orosz Anita, Rudolf Ilona, Ságodi Béla, Sal Judit, Sashalmi Orsolya, Simay Gábor, Szabó Laura, Szikra Vanda, Tircsi Orsolya, Tóth Aliz, Varga Csilla, Vitelki Edit, Vizi Csenge, Zselenc Aliz, Kapéri Dávid.

fel


12/5 osztály, 2000
Osztályfőnök: Dr. Gyulainé Szendi Éva

 

Bakaja Péter, Bedő Zsuzsanna, Bereznay Gábor, Bihari Judit, Csiki Gábor, Csintalan Tímea, Dienes Endre, Farkas Mónika, File Szabolcs, Fógel Regina, Gaál Dávid, Győrfi Gyula, Homor Timea, Imolya Nóra, Juhász Ágnes, Késmárki Fanni, Kis Tünde, Kneisz Katalin, Koczka Beáta, Kolozsi Norbert, Kramcsák Tímea, Lőrik Tímea, Mlakár Vivien, Németh Ágnes, Novák Andrea, Orosz Péter, Pethő Anna, Pinczés Regina, Pócsi Gabriella, Román Erzsébet, Szabó Péter, Szemán Ábel, Tiba Nóra, Tihanyi Katalin, Tocsef Eszter, Tóth Edina, Tóth Krisztina, Tóth Zoltán, Trembóczki Mária.

fel


1999


12/1 osztály, 1999
Osztályfőnök: Kisfaliné Liptai Katalin

 

Bacsó János, Bielek Gabriella, Boncsér Anna, Czine Anita, Csanálossi Adél, Cséki Helga, Endrész Judit, Garan János, Grajz Vivien, Gyöngyi István, Gyürék Gábor, Horváth Beatrix, Jászter Anita, Jávor Mariann, Kánya Gertrúd, Kemény Bernadett, Megyesi Attila, Mészáros Noémi, Mincsik Ágota, Molnár Andrea, Nagy Andrea, Porkoláb Anita, Radics Judit, Séra Zsuzsanna, Spagina Szabina, Tóth Abigél Éva, Tóth Krisztina, Tóth Nikolett, Vida Krisztina, Zagyva Anita.

fel


12/2 osztály, 1999
Osztályfőnök: Püspöki Péter

 

Árvay Tímea, Balla Bernadett, Benkő Ádám, Beri Emese, Bikki Katalin, Bodolai Ágnes, Csákvári Csilla, Csontos Ágnes, Darók Attila, Fábry Viktor, Hajtós Judit, Hojdák Zsuzsa, Káposzta Éva, Kiss Lilla, Kocsis Bernadett, Kocsis Zsuzsanna, Kossuth Gergely, Kovács Péter, Kriston Széles Adrienn, Lukács Adrienn, Mezei Nikoletta, Móricz Ádám, Novák Nikolett, Okos Norbert, Orosz Szabina, Pálfi Erzsébet, Pintér Judit, Simon Boglárka, Szunyog Tibor, Temesvári Adrienn, Tóth Emese, Üveges Patrik, Varga Linda, Zsiga Melinda.

fel


12/3 osztály, 1999
Osztályfőnök: Révfy Dezső

 

Asbóth Zsófia, Balajti Viktória, Balázsi Katalin, Bárány Bernadett, Bárdos Nándor, Béni Gizella, Béres István, Bigus Balázs, Bistei Barbara, Erős Ildikó, Diószegi Anita, Fedor Krisztina, Garai Roland, Hornyák István, Károly Krisztina, Kassai Norbert, Kiss Alexandra, Konkoly Ákos, Kovács Gábor, László Zoltán, Lavotha Gergely, Lénárt Attila, Meccser Anna Rita, Oláh Sarolta, Paszternák Ádám, Paulik Ivett, Piszkor Nikoletta, Rónai Attila, Sinyei-Kiss Dávid, Soós Ádám Levente, Suszter Szabina, Szigeti Nóra, Szokrircsák Diána, Tisza Orsolya, Tóth Zsuzsanna, Varga Viktória, Verhóczki Zita, Almási Adrienn.

fel


12/4 osztály, 1999
Osztályfőnök: Pilz Olivér

 

Balogh Anikó, Borkuti Eszter, Bötös Andrea, Fodor Ákos, Földi Bernadett, Frankó Anna, Háhn Róbert, Harsányi Réka, Havrán Linda, Huczman Dénes, Kaderják Grácia, Kassai Ákos, Krechner András, Kiss Adrienn Kinga, Kiss Csilla, Kiss Edina, Kovács Eszter, Kósik Krisztina, Kővári Andrea, Krasznai Gabriella, Lakatos Eszter, Manyák Alexandra, Matiz Edit, Molnár Gábor, Németh Anikó, Puskás Melinda, Rabóczi Erika, Sohajda Zsuzsanna, Téglás Adrienn, Varga Zsófia, Varró Ariel, Zsupos Szabolcs.

fel


12/5 osztály, 1999
Osztályfőnök: dr. Pabis Györgyné

 

Balog Henriett, Benedek Nóra, Bodnár Zsuzsanna, Borsodi Csilla, Cseresznye Bea, Deák Tamás, Fehér Edina, Folly Károly, Garadnai Olivér, Horváth Gergő, Imreh Gergely, Jakab Andrea, Justin Wells, Klebercz Nóra, Kovács Éva, Major Melinda, Makrai Zsolt, Matiszkó Péter, Mezei Csaba, Mészáros Ágnes, Murányi Péter, Raisz Anikó, Saád András, Simon Eszter, Singlár Zsuzsa, Subert Krisztián, Svoboda Ádám, Szkala Zsolt, Teterják Tímea, Tóth Zsófia, Varga Gergő, Varga Judit Gyöngyi, Varga Judit, Zsíros László.

fel


1998


4/1 osztály, 1998
Osztályfőnök: Bánfalvi Ágnes

 

Apró Veronika, Árpád Gabriella, Barna Györgyi Lenke, Besenyei Éva, Czinke Anita Erzsébet, Darai Gergely Tamás, Dluhi Éva, Fodor Gábor, Jenei Karolina Olívia, Joó Szilvia, Kerchner Orsolya, Koncz Ferenc, Kosztolányi Ágnes, Kovács Szilvia, Kuzsmicki Gyöngyi, Lengyel Orsolya, Magyar Csilla, Mochlár Nikoletta, Molnár Zoltán, Polgár Melinda, Regéci Zoltán Csaba, Sashalmi Szilvia, Skribanek Róbert, Som Gyula, Szabados Lénárd, Szabó Diána, Vida Andrea.

fel


4/2 osztály, 1998
Osztályfőnök: Nyíri Zoltán

 

Arnóczki Zsuzsanna, Baksay Orsolya, Bartha Anna Ilka, Beke Bernadett, Hegyi Csilla Hajnalka, Hirskó Renáta Barbara, Horváth Péter, Juhász Balázs, Klimon Krisztina, Kocsis Adrienn, Kovács Mónika, Kőrössy Rita, Köteles Tímea, Kvaszta Csilla, Lengyes Ágnes, Lévay Ágnes Boglárka, Mester Anita, Nagy Andrea, Nagy Tamás, Rabóci Ildikó, Simon Ágnes, Simon Gréta, Szabó Eszter, Szerdi Szabolcs, Szűcs Zoltán, Takács Attila Miklós, Tóth Gábor, Tóth Noémi, Vályi Nagy Gerda, Varga Marianna, Veres Gábor, Zemlényi Tamás.

fel


4/3 osztály, 1998
Osztályfőnök: dr. Nagy Ferencné

4/3 - 1998

Adorján József, Adorján Szabolcs, Balázs Gábor, Balázs Gergely, Balázs Linda Szilvia, Baricska Emese Ágnes, Barna Ildikó, Bársony Eszter, Bernáth Richárd, Bézi Zsuzsa, Bötös Gábor, Csenge Rita, Csolti Zoltán Péter, Demján Vera, Ferencz Judit Mária, Gál Viktor, Galuska Barbara, Gulyás Zoltán, Hajdufi Péter, Hunkár Judit, Husztek Péter, Kerekes Anita, Koseczki Edina Éva, Lipták Éva, Molnár Gabriella, Nemcsik Orsolya, Német Barbara, Nikházy Korinna, Olejnyik Szilvia Éva, Pucsok Anna, Radeczky Boglárka Mária, Réthy Kornélia, Sarkadi Beáta, Sasvári György, Sramkó Réka, Steiner Zsófia, Szilágyi Adrienn, Szőke Éva, Terjék Tímea, Tiba Gábor, Tóth Árpád, Tóth Mária Irma, Vida János Zoltán.

fel


4/4 osztály, 1998
Osztályfőnök: Fürj Marianna

 

Antal Anita, Bazsányi Levente, Czidor Ágnes, Czipa Norbert, Csavajda Attila, Dobai Márk, Erdősi Anett, Ferenc Dániel, Gáspár Emese Szilárda, Kaldau Szabolcs, Kasuba Zsuzsa, Kiss Gergely Sándor, Kóródy Eszter Ivett, Kosztyó Ágnes, Kovács Erzsébet Boglárka, Kovács Krisztián, Kristó Ágnes, Lukács Balázs András, Molnár Márk, Nagy Károly, Orczi Tímea, Sereg Péter, Stán Szabina, Simay Attila, Somodi Zoltán, Szabó Csaba, Szabó Dóra, Szalma Tamás, Tóth Éva, Tóth Tamás, Zoltai László Krisztián.

fel


6/5 osztály, 1998
Osztályfőnök: Pusztafalvi István

 

Baráth Tamás, Bartus Beáta, Bodrogi Balázs Lajos, Demeter Máté, Dobróka Tünde Edit, Doma Péter, Farkas István, Fekete László, Fekete Lóránd, Ficsor Attila, Horváth Ákos, Jobbágy András, Kék Patrícia, Képes Vera, Kiss Enikő, Kneisz Ildikó, Korpás Rita, Kupcsok Franciska, Marhefka István Rudolf, Nagy Noémi, Németh Gabriella, Pethő Eszter, Stumpf Adrienn, Szabó Zoltán, Szemán Adél, Takács György, Takács Ildikó, Tasi Petra Anikó, Tihanyi Borbála, Tomorszki Richárd, Zugrovics Lóránd.

fel


1997


4/1 osztály, 1997
Osztályfőnök: Baileyné Patakfalvi Emese, Tóthné Szoboszlai Mónika

 

Bátfai Ágnes, Bazsa Kornél, Belényesi Ágnes, Csabai Kinga Erzsébet, Csohány Domitilla Niké, Csutorás Gerda Veronika, Danyikó Diána, Dudás Krisztián, Filó Anikó, Fogarasi Edit, Gergely Andrea, Horváth Csaba Róbert, Horváth Gábor, Jenei Georgina Angelika, Jobbágy Zsófia Ágnes, Késmárky Zsófia Mária, Koczka Orsolya, Kovács Emese, Molnár Emőke, Németh Gergely Tibor, Pabis Attila, Papp Zoltán, Ronyecz Réka, Vida András Péter, Haulik Ágnes.

fel


4/2 osztály, 1997
Osztályfőnök: Magnucz Zsolt

 

Adjei Fatime Amma, Back Zsuzsanna, Burmeister Martin, Csáti Krisztina, Csizmadia Beáta, Csonka Rita, Deres Péter, Diószegi Judit, Éles Gabriella, Farkas Erzsébet, Gyuricza Veronika, Havas Ildikó, Holló László, Kertész Zsuzsa, Kiss Enikő Hajna, Kiss Tünde Beáta, Komenda Anett, Kovács Krisztina, Kovács Szandra, Lámfalusi Tamás, Molnár Györgyi, Molnár Konrád, Nagy Géza, Pap Zsuzsa Georgina, Pinke Orsolya, Pogány Anikó, Rolyák József, Sári Tünde, Serfőző Melinda, Szentgyörgyi Anita Ágnes, Szobonya Tímea, Tokár Balázs, Tóth Emese, Vida Katalin, Vilusz Orsolya, Virág Edina.

fel


4/3 osztály, 1997
Osztályfőnök: Arday István

 

Alsó-Antal Orsolya, Bányai Gábor, Bóta Andrea, Császi Ádám, Csízy Levente, Debreceny Emese, Dunai Beáta, Éder Katalin, Farkas Bence, Gombos Zsuzsanna, Holczer Viktor, Holóssy Zsuzsanna, Jakó Gábor, Jankó Márta, Kada Andrea, Kormos Anita, Lukács Beáta, Makk Szilvia, Merényi Dániel, Pap Krisztina Violetta, Petró Ivett, Pócsi Krisztina, Sándor Judit, Simkó Georgina, Szabó Noémi Nóra, Szilágyi Szabolcs, Takács Linda, Tóth Zoltán Gábor, Troján Dániel, Váci Gergely, Vad Tamás,Vékony Krisztina, Zalkadi Adrienn.

fel


4/4 osztály, 1997
Osztályfőnök: dr. Sarkadi Sándorné

 

Barla Krisztina, Bial Nikoletta, Bodolay Gábor, Bognár Csaba, Czihai Orsolya, Csavajda István, Csízy Orsolya, Dányi Viktor, Eperjessy Rita, Fenyvesi Nóra, Gulyás Gergely, Huhay Csilla, Huszár Ernő, Kanya Andrea, Kincses Krisztina, Kiss Bernadett, Kiss Judit, Kocsis Levente István, Kovács Viktor, Lippai Andrea, Marosi Anett, Marosi Zsanett, Márton Zoltán, Nyíri János, Okos Szilveszter, Palásthy Tamás, Rejtő Csilla, Sarlai Linda Patrícia, Sereg Edgár, Seres Anna, Szabó Valéria, Tamás Attila, Tinics Csaba Attila, Tóth Gyöngyi Edit, Török Aurél.

fel


1996


4/1 osztály, 1996
Osztályfőnök: Dukát Istvánné

4/1 - 1996
Bukovinszki Ágnes, Csiki László, Csoma Gábor, Csutorás Márton, Dobos Ildikó, Dúl Gábor, Fekete-Nagy András, Filó Krisztina, Gaál Gyula, Gál Orsolya, Halász Anita, Horváth Dénes, Ilku Mariann, Juhász Eszter, Juhász Henrietta, Juhász Katalin, Justh Gergely, Kalydy Balázs, Kádas Veronika, Kolláth Adrienn, Korály Katalin, Kósa Zoltán, Lázár Szonja, Madarasi János, Makó Gábor, Molnár Helga, Nagyváradi Tímea, Orosz Erika, Poczók Bernadett, Radácsi András, Rublinszki Tímea, Safarcsik Viktória, Szabó Katalin, Szendrei János, Szladics Viktória, Varga Andrea, Veres Viktor, Zakár Edina.

fel


4/2 osztály, 1996
Osztályfőnök: dr. Madej Ferencné

 

Ajtay Noémi, Bakóczy Adrienn, Bartha Zsuzsanna, Boda József, Bodnár Zoltán, Bodolay Enikő, Boros Roland, Czeglédy Edina, Csiki Péter Tamás, Edőcs András,Erős Adrienn, Érsok Nikoletta, Filep László, Frank Tamás, Gaál Gabriella, Göndör Krisztina, Gulyás Ildikó, Juhász András, Juhász Szabolcs, Képes Anita, Koscsó Zsuzsanna, Kovács Tamás, Kováts Gábor, Körmöndi Viktória, Lippai Judit, Nucz Annamária, Pucsok Klára, Raisz Csaba, Simon Edit, Sramkó Virág, Stipta Viktor, Stogicza Levente, Szabó Levente, Szigeti Orsolya, Szoboszlai Sándor, Szűts Irina, Tamás Zsuzsanna, Tasnádi Zoltán, Utry Gergely.

fel


4/3 osztály, 1996
Osztályfőnök: Nagy György

 

Andrássy Judit Lolita, Argay Mónika Aliz, Bagi Viktória, Bánhidi Lilla Éva, Borsody Gábor, Cservenyák Erika, Csontos Zsombor, Deres Petronella, Dobránszky Péter, Farkas László, Furin Irina, Gaál Gergely, Gulyás Péter Gábor, Hajdufi Eszter, Katona Zoltán, Kádár Katalin Ottilia, Kecskés Tímea, Koleszár Tamás, Kovács Zita, Krajnyák Erika, Lux Anita, Mató Zsolt László, Mezei Judit, Méhes Katalin, Mészáros Katalin, Mihalcsik Judit, Nagy Krisztián Roland, Nikházy Beáta, Nyilas Krisztina, Orosz Júlia,Regőczi Orsolya, Ruszó László, Sallai Adrienn, Serbán Kati, Simon Gábor, Stunya János, Szopkó Edina, Tamás Éva, Újj Tamás.

fel


4/4 osztály, 1996
Osztályfőnök: Antalné Koska Noémi

 

Bartók Krisztián, Bikki Zsuzsa, Czentár Zoltán, Cseh Viktória, Csolti Katalin, Dobos Erika, Falucskai Norbert, Fitori Adrienn, Gácsi Emese, Gregovszki Ivett, Holló Anikó, Hornyák Angyalka, Kecskeméti István, Kovács Gabriella, Lövei Andrea, Lukács György, Lüko Ádám, Magyar Zsolt, Makra Ágnes, Mester Éva, Nagy Péter, Papp Ákos, Pataki Adrienn, Pauker Dóra, Pálházi Gábor, Sasvári Zoltán, Sasváry Gábor, Serfőző Gergely, Simon Mónika, Szabó Andrea, Szabó Gabriella, Szentirmay Mária, Szojka Tünde, Tótok Mária, Török Zsuzsanna.

fel


1995


4/1 osztály, 1995
Osztályfőnök: Móréné cseh Tünde

 

Andrékó Szandra, Bereczki Anett, Czakó Noémi, Csorba Anna, Dovák Annamária, Dudás Györgyi, Fehér Beáta, Fogarasi Zsolt, Forray Zsuzsanna, Garai Andrea, Kosztka Anikó, Ladányi Anikó, Lapis Bernadett, Molnár Eszter, Molnár Mónika, Nagy Zsuzsanna, Péter Levente, Pirigyi Renáta, Pusztafalvi Zsófia, Rácz Györgyi, Sáfár Ágnes, Sereg Erzsébet, Szabó Attila, Szitka Péter, Tóris Éva, Tóth Zsuzsa, Török Beáta, Vetró Nikoletta, Zámbó Zsuzsanna.

fel


4/3 osztály, 1995
Osztályfőnök: Révfyné Gulyás Edit

 

Artim Katalin, Barta Nikoletta, Bársony Boglárka Johanna, Bollobás Zsuzsa, Cservenyák Renáta, Csencsák Renáta, Dargai Rita, Dienes Tamara, Erdélyi Gábor, Földi Ágnes, Gulácsi Nikolett Noémi, Gyorffy Gabriella Ildikó, Jakell Levente, Jelenovics Andrea, Jónás Réka Emese, Kaáli Nóra, Kádas Péter, Kovács László Roland, Kovács Linda Rita, Lukács Barbara, Magyari Kinga, Majzik Klára Alexandra, Nagy Éva, Nagy Nikoletta, Nevelits Nóra, Németh Andrea, Oláh Krisztina, Orosz Anikó, Petsán Viktor, Schmiedt János, Sukovich Beáta Anett, Szamosi Anna, Szöghy Emese Zsuzsanna, Szűcs Marianna Olimpia, Takács Ildikó, Tasi Réka Emese, Tóth Szilvia, Török András, Varga Emese, Vágó Beáta, Váradi Zsolt Miklós.

fel


4/4 osztály, 1995
Osztályfőnök: Sramkóné Pozsonyi Judit

4/4 - 1995

Barsi Judit Adrienn, Csákfalvi Sándor, Damjanovich Péter, Dömötör Réka, Égert Zsuzsanna, Fojtó Tamás, Gáti Attila, Hollósy János, Horváth Andrea Éva, Husanyica Henrietta, Ilniczki Ilona, Iski Laura, Juhász Renáta, Kalbert Csaba Gábor, Koós Eszter Gabriella, Kovács Gergely Gyula, Kovács Zoltán Iván, Kovásznai Gergely, Kusper Zsuzsa, Lobogós Katalin, Medve Csilla Orsolya, Minkó Melinda, Molnár Erika, Molnár Gábor, Nagy Ákos, Oláh Judit, Poráczki Rita, Raffay Zsolt, Rákossy Gabriella, Szabó Helga, Szabó Tamás, Szántó Attila, Szatmáry György, Szécsi Krisztina, Szeremky Virág, Ujszászy Bernadett Teréz, Vágner Ágnes, Vass Melinda, Vaszily Zoltán, Zsarnay Zsuzsa.

fel


4/5 osztály, 1995
Osztályfőnök: Désiné Molnár Erzsébet

 

Bagi Erika, Bai József, Bakos Júlia, Bánfalvi Ákos, Barcsák Barbara, Brogli Edit, Burka Ágnes, Csire Melinda, Dobog Zsuzsanna, Döbröczöni Márton, Durda Szilvia, Gyurák Anett, Halmai László, Hódi Zoltán, Kerekes Csaba, Kincses István, Kosztica Patrik, Kovács Ágnes Zsófia, Kovács László, Kovács Tünde, Krajcsovics Gábor, Kriston Melinda, Laczkó László, Lugosi Petra, Makranczi Ildikó, Papp Éva, Stogicza Zoltán, Süto Róbert, Szalma Boglárka, Szatmári Nóra, Szegedi László, Szemán Csaba, Szendi Virág, Szepesi Zita, Szilágyi Erzsébet Szilvia, Szölössy Barbara, Szonyi Klára, Tiszócsik Gabriella, Tomcsik Katalin, Tompa Tünde, Vadon Éva, Zambó Katalin, Zsiga Judit.

fel


1994


4/1 osztály, 1994
Osztályfőnök: Kisfaliné Liptai Katalin

 

Bakos Mónika, Bánkúti Judit, Bartók Adrienn, Bencs Lura, Doma Ágnes, Dós Andrea, Dula Krisztina, Fehér Dalma, Gálosi Zsuzsanna, Győrffy Ibolya, Haász Ákos, Harsányi Andrea, Hegedűs Péter, Hegyaljai Anita, Jakab Marianna, Jóczik Gyöngyvér, Kárpáti Eszter, Kátai Sándor Bence, Koppányi Szabolcs Miklós, Kovács Ildikó,Ling Tamás Gyula, Mares Krisztina, Nagy Levente, Orosz Alexandra, Pabis Eszter, Pap Eszter Krisztina, Porkoláb Gábor, Puklus Márta, Recskó Viktória Zsuzsanna,Sajgál Mónika Izabella, Schwarz Róbert, Sipos Péter, Szabó Gabriella, Szabó Gergő István, Szamosfalvi József, Takács Eszter, Takács Péter Károly, Uhercsik Melinda, Valik Melinda.

fel


4/2 osztály, 1994
Osztályfőnök: dr. Madej Ferencné

 

Apor Balázs, Birinyi Anikó, Cziner Krisztina, Demény Rózsa, Egerszegi István, Eperjessy Dóra, Fazekas Miklós, Fazekas Roland, Fitori Erzsébet, Gömöri Györgyi, Harsági Viktória, Hegyi Virág, Jirkovszky Beáta, Karajz Csilla, Kovács Diána, Kovács Eszter, Kovács Gabriella, Lekner Zsuzsanna, Lévay Éva, Mátyásföldi Ágota, Nagy Melinda, Nánási Julianna, Németh Ildikó, Osváth Katalin, Pauker Zita, Rétházi György, Rózsa Anikó, Simándi Adrienn, Simon Gábor,Szabó Gergely, Szabó Norbert, Szepesi Viktória, Szloboda Evelin, Szobonya Mária, Tornay Enikő, Tóth Diána, Urszin Marianna, Várkondi Edit, Vizkeleti Gábor, Vizsolyi Zsuzsa, Zsuga Róbert.

fel


4/3 osztály, 1994
Osztályfőnök: dr. Szigeti Lászlóné

 

Balázs Zita, Barla Ildikó, Bazsányi Márk, Bernáth Anett, Bodnár Viktória, Borosnyói Beatrix, Boross Erzsébet, Bölcsházy Ildikó, Csató István, Dési Gabriella, Dudás Róbert, Farkas Barbara, Fekete Viktória, Ferenczy Ildikó, Fignár László, Fodor Gábor, Gadácsi Tamás, György Beáta, Hubay Dóra, Juhász Kata, Karóczkai Sarolta, Katona Csenge, Kelemen Gabriella, Kércsi Renáta Katalin, Kerek Zoltán, Kovács Ferenc, Kovács Zsuzsanna Judit, Lengyel Levente, Lóska Barbara, Madej Réka, Majzik Tamás, Mihály Mónika, Müller Enikő, Paczolay Ágnes, Papp Gábor, Réz Brigitta, Sulyok Gábor, Szabó Virág, Szeghalmi Nándor, Tinta Krisztina, Vadas Szilvia, Verebélyi Andrea, Vida Gergely.

fel


4/4 osztály, 1994
Osztályfőnök: Miklós Tamás

 

Balogh Árpád, Bereczki Norbert, Bíró Attila, Dicsuk Ivett, Ézsöl Gábor, Fenyvesi Szilárd, Figeczki Edina,Gyarmati Beáta, Huszár Katalin, Iczkovits Judit, Kállai Zsuzsanna, Király Tamás, Kiss Mariann, Kovács Krisztina, Kun Renáta, Magyar Ágnes, Marsovszki Zsuzsanna Rózsa, Nagy Krisztián, Nagy Mónika, Pajtók Tímea, Partizer Gábor, Pechmann Ildikó, Pete Tünde, Rásonyi Zsófia, Sándor Judit, Schreiber Helga, Serfőző Péter, Sipos Eleonóra, Solymár Gabriella, Szabó Krisztina, Szabó Róbert, Sztrakovics Zsófia, Tóth Csaba, Tóth Réka, Varga Viktória, Váncsa András, Vesza Noémi.

fel


4/5 osztály, 1994
Osztályfőnök: Fürj Marianna

 

Artim Enikő, Artim Krisztina, Bodnár Bernadett, Csécsi Krisztián, Csolti Ágnes Melinda, Dienes Attila, Dobrosi Szilvia Beáta, Dolák Mária, Fink Evelin, Frankó Krisztina, Herbály Erzsébet, Illés Dolly, Ivancsó Adrienn Mária, Jászkai Éva, Kadenczki Péter István, Kalocsa Róbert, Kmeczkó Zsuzsanna, Kóródy Judit Anett, Kovács Zsanett,Lichtenstein Tímea, Miskolczi Erzsébet, Németh Levente, Potoczki Zsuzsanna, Prokob Krisztián József, Román János Péter, Ruszkay Xénia, Somogyi Angéla, Szabó Edina, Szabó Gábor, Szabó György, Takács Bernadett, Tóth Kornél, Ujj Viktória, Varsányi Emília.

fel


1993


4/1 osztály, 1993
Osztályfőnök: Tóth Sándorné

Bodnár Bernadett Aliz, Bukta Orsolya, Büdi Melinda, Czinke Enikő Judit, Csomás Róbert, Darmó Viktória, Égert Balázs, Füzesi Éva, Gyulai Enikő, Halász Marianna,Jakó Mariann, Karajcz Melitta, Kecskés Anita, Kerepesi Helga Mária, Kertész Erzsébet, Kiss Bernadett, Kohár Katalin, Kövy Zita, Macsuga Henriett, Magyar Gábor,Mészáros Tímea, Mochlár Orsolya, Monták Enikő, Nagy Bernadett, Németh Norbert, Paczuk Roland, Romhányi Richárd, Sólyomvári Tamás, Szamosfalvi Alexandra,Szobonya Tünde, Varga Tibor, Varga Tivadar.

fel


4/2 osztály, 1993
Osztályfőnök: Révfy Dezső

 

Antóny Anikó, Bak Angéla, Barva Izabella, Bognár Zsófia, Budai Gabriella, Ducsai Evelyn, Eördögh Krisztina, Faragó Andor, Garai Virág, Glöckner Edina, Gribovszky István, Hadobás Judit, Ignácz Péter, Iványi Jozefa, Kaáli Judit, Kádas Gabriella, Király Henrietta, Lakatos Dalma, Mathey Éva, Nádasi Nóra, Nyikes Edina, Nyitrai Krisztina,Pataky Krisztián, Petrina Paula, Sarlai Péter, Soltész Fatime, Spitzmüller Zita, Szathmáry Ivett, Szentesi Edina, Szeremley Vanda, Tinta Anikó, Vrastyák Péter, Zsatku Zsuzsanna.

fel


4/3 osztály, 1993
Osztályfőnök: Gulyás Róbert

 

Ambrózy Anikó, Bene Ágnes, Czimbalmos Péter, Deák Gábor, Farkas Judit, Hargitai Gabriella, Havas Zsuzsa, Jeney László, Karsza Péter, Kántor Marianna, Kleiber Szilvia, Klusóczky Kornél, Konkoly Sándor, Krajcsovics Krisztina, Lakner Zsuzsanna, Madarász Györgyi, Magyari Andrea, Málnási Orsolya, Orosz Éva, Orosz Szabolcs, Patolsá Kinga, Papp Éva, Patócs Gabriella, Ratkócai Richárd, Ruzsinszki Judit, Sánta Judit, Seregély Adriána, Serfőző Viktor, Sváb Antal, Szabó Szilárd, Szalánczi Beáta, Szűcs Miklós, Török Rita, Üveges Bernadett, Vajsz Viktória, Vincze Gábor, Vingider Beatrix, Zámborszki Zsuzsa, Zelenák Ágnes.

fel


4/4 osztály, 1993
Osztályfőnök: Varsás Frigyes

 

Bársony Péter, Béni József, Bordás Szilvia, Bőhm József, Czirjáki Nikoletta, Cseh Nikoletta, Csízy Beatrix, Darnyi Renáta, Dányi Éva, Diószegi Nóra, Engel Éva, Falussy Péter, Farkas Alexandra, Farkas Boglárka, Fórizs Viktória, Gulyás Zsuzsanna, Héthársi Tímea, Horváth Krisztina, Iglai Mónika, Kertész Katalin, Kertész Zsuzsanna, Kocsán János, Kosztolányi Tamás, Nagy Szabolcs, Nagy Zsuzsanna, Németh Linda, Pálinkás Szilvia, Repei Rita, Román Eszter, Szerafin Bea, Szécsényi Gábor, Szombathy Dénes, Tóbiás Szilvia, Tóth Ferenc, Tóth Péter, Varró Tamás, Volentics Szabolcs.

fel


4/5 osztály, 1993
Osztályfőnök: dr. Pabis Györgyné

1993 - 4/5
Artim Anita, Balogh Katalin, Bényei Ibolya Andrea, Bianki Krisztián, Bódi Krisztina, Bodnár Emese, Bodnár Krisztián, Bolgár Szilvia, Faragó Judit, Fedor Edina, Fekete Ildikó Orsolya, Gál Adrienn, Kiss Mónika, Kiss Szabolcs József, Kovács Henriett, Köpeczi Szilvia, Krisztián Anett, Mató István Károly, Munkácsi Melitta Judit, Nagy Roland, Nemes László, Poncsák István, Potoczki Zoltán Sándor, Prókai Roland, Simándi Anita, Szabó Klára, Szőllősi Anikó, Szunyog Szilvia, Tasi Andrea, Tóth Ágnes, Varga Otília, Vass Edit Andrea, Vass László, Zsindely Tibor, Zsuga Zsolt.

fel


4/6 osztály, 1993
Osztályfőnök: Bánfalvi Ágnes

4/6 - 1993

Almási Árpád, Bak Krisztián, Bakos Eszter, Báthori Krisztina, Bereczki Annamária, Bernáth Péter, Debreczeni Attila, Dédesi Roland, Diószegi Margit, Dóra Csaba,Farkas Emőke, Farkas Mária, Fehér Szilárd, Gawlovics Judit, Gazsi Anita, Gál Judit, Gellérfi Ilona, Gregovszki Roland, Gyarmati Tünde, Kárpáti Csaba, Kiss Renáta,Kormos Zoltán, Kulcsár Zoltán, László Enikő, Madarász Judit, Magyari Ferenc, Majoros Anita, Mózsik Anita, Nagy Éva, Palácsik Ida, Papp Mónika, Polonkai Sándor,Polyák Laura, Putnoki Gábor, Rozgonyi Ivett, Stefán Károly, Szoták Barbara, Tóth Enikő, Tóth László, Varga Szilvia, Vasadi Mónika.

fel


1992


4/1 osztály, 1992
Osztályfőnök: Bikics Gabriella

 

Balogh János, Bodnár Szilvia, Bonyhay Boglárka, Dienes István, Dombay Kriszta, Dukát Zsófia, Harkácsi Péter, Hilóczki Ágnes, Homródi Csilla, Jónap Eszter, Kárpáti Zsuzsa, Kenyeres Marianna, Kovács Beáta, Kovács Éva, Köteles Tímea, Kubi Judit, Kulcsár Ricarda, Mihály Katalin, Oszkó Marianna, Pál István, Porkoláb János, Schmelczer Zalán Béla, Strobek Irén Zsuzsanna, Szabó Krisztina, Szalánczi Mónika Edina, Szemcsák Nóra, Torma Tímea, Varga Beatrix, Vámos Ágnes.

fel


4/2 osztály, 1992
Osztályfőnök: Patakfalvi Emese

 

Bőhm Balázs, Bukhár Beatrix, Dányi Péter László, Domonkos Ágota Orsolya, Farkas Mónika, Fehér Szilvia, Fenyvesi Boglárka, Fried Zsuzsanna, Gaál Edina, Gál Szilvia,Glóner Ildikó, Hajdu Katalin, Havasi Rita, Horváth Angelika, Iván Eleonóra Júlia, Iványi Viktor, Karetka Márta Éva, Kaulics Andrea, Komáromi Anna, Kökény Béla, Kun Ágnes, Nemcsik Judit Ivett, Novák Tamás, Palicz Rita, Pápai Zoltán, Ráczkevi Tímea, Rikk Marianna, Sárközi Gábor, Szabados Béla, Szamosvölgyi Éva, Szolga Györgyi, Tari Gusztáv, Tóth Júlia Piroska, Tóth Tímea, Végvári Zsófia, Vörösmarty Laura, Zentai Eszter.

fel


4/3 osztály, 1992
Osztályfőnök: Schramkó Ágnes

 

Barna Beáta, Bárány Ivett, Börzsönyi Eszter, Bukta Attila, Conrád Tímea, Czeglédy Beáta, Fejes Viktória, Fekete Zoltán, Földesi Zita, Földi Judit, Friedel Ildikó, Hajdú Eleonóra, Horváth Éva, Karai Annamária, Kerekes Andrea, Kilián Krisztina, Kiss Andrea, Kocsis Norbert, Krakkai Veronika, Kukoly Zsolt, Laczkó István, Nagy Andrea,Radics Zoltán, Sverla Helga, Szabó Péter, Szőke Roland, Szüsz Léda, Takács Zoltán, Tikász Judit, Tót Katalin, Ujszászy Annamária, Varga Viktória, Veres Sándor, Vida Gábor, Vizi Zsuzsanna, Zelei László.

fel


4/4 osztály, 1992
Osztályfőnök: dr. Gyulainé Szendi Éva

 

Berecz Zsuzsanna, Czipa Kornélia, Egri Attila, Fedor Péter, Filkor Andrea, Harsányi Tibor, Horváth István, Horváth Péter, Horváth Viktória, Karlecz Ákos, Kaszás Nóra, Kisházi Eszter, Kiss Emese, Kiss Rita, Magos Bernadett, Mestyák Richárd, Pintér Rita, Repei Judit, Szabó Beáta, Szabó Irén, Szélyes Domokos, Szénégető Viktória, Szolnoki Erika, Tóth Károly, Varga Bernadett Rita, Venczel Andrea.

fel


4/5 osztály, 1992
Osztályfőnök: Tóthné Csabalik Zsuzsanna

 

Ambrus Andrea, Bellei Tamás,Berzi Márta, Bíró Judit Adrienn, Csuhai Melinda, Dargai Andrea, Gadnai Gabriella, Iglai Ildikó, Jászkai Zsófia, Kerekes Zita, Kiss Tímea, Kovács Ágnes, Leniczki Tímea, Lipták Judit, Nagy Norbert, Nagy Nóra, Nagy Róbert László, Nagy Zsuzsanna, Palotás Lehel, Pongrácz Edina, Rácz Éva, Rákossy Petra, Szabó Henrietta, Szendrei Anita, Szert Mónika Beáta, Szilágyi Mónika, Varga Orsolya, Vágó Péter, Viktor Anett, Zilai Tímea, Zsíros Szabolcs Mihály.

fel


1991


4/1 osztály, 1991
Osztályfőnök: Molnár Sándorné

 

Bakaja Béla, Benger Marianna, Bodnár Adrienn, Farkas Tímea, Gazdik Angéla, Juhász Gábor, Kondás Klára, Mádi Tünde, Márton Marianna, Mihalov Nándor, Mozgó Mónika, Petrik Krisztina, Pfaff Andrea, Simonyi Zoltán, Szabó Erika, Szabó Rita, Szilvási Gabriella, Tóth Eszter, Vadász Szilvia, Vojtecskó Tünde, Udvardi Zakos Gergely.

fel


4/2 osztály, 1991
Osztályfőnök: Révfyné Gulyás Edit

 

Balogh Beáta, Bella Krisztina Viktória, Bors Andrea, Czirják Csilla, Deres Mónika, Fajkis Éva Lenke, Farkas Mónika, Felbermann Mónika, Garbóczi Éva, Kugler Andrea, Lévai Andrea Katalin, Nagy Emese, Nagy Mária, Orehovszki Orsolya, Papp Ágnes, Pásztor Viktória, Simon Erika, Soltész Péter, Szomorú Krisztina, Vadnai Enikő, Vaskó-Szedlár Ildikó, Zdraviák Nóra.

fel


4/3 osztály, 1991
Osztályfőnök: Sramkóné Pozsonyi Judit

 

Ambrus Zsuzsa, Bodrogi Tamás György, Bogárdi Henriette, Bok Noémi, Deák Rita, Dukát István, Gál Anikó, Gosi Roland, Gyárfás Szilvia, Kun Éva, Lakner Krisztina, Marossy Dóra, Mikó Zoltán, Mikola Beáta Enikő, Molnár Csaba, Molnár Enikő, Molnár Zsolt, Német Laura Margit, Petrik Emese, Rikk Rita, Sarlay Dóra, Simkó Lajos, Szatmári Gabriella Angéla, Szélyes Csongor,Takács József Péter, F. Tóth Gábor, Zabrinszky Gábor.

fel


4/4 osztály, 1991
Osztályfőnök: Dukát Istvánné

4/4 - 1991

Csorba Andrea, Dsupin Péter, Engli Ágnes, Grohmann Krisztina, Guba Erika, Guba Tünde, Győrffy Anita Anna, Heilig Izabella, Kalbert Zsolt, Kaposi Ákos József, Kassai Zita Klára, Ligeti Beáta, Miklós Márta Mercédesz, Pálinkás Mónika Ágnes, Podlesni Pálma Carmen, Ruszkai Orsolya, Szabó Andrea, Tóth Andrea, Varga Viktor.

fel


fel

 

 

 

 

 

Tetszik: 
Average: 3.7 (3 votes)

Avasi Gimnázium

Az iskola címe:

3524 Miskolc, Klapka György u. 2.

E-mail:

titkarsag@avasi.hu
avasi.gazd@gmail.com

OM azonosító: 029 264
Telephelykód: 001 (KLIK 048 007)

Telefon

  +36 (46) 562-287 tanári
   +36 (46) 562-289 titkárság
   +36 (46) 366-620 igazgató
   +36 (46) 562-286 gazdasági iroda
   +36 (46) 364-603 testnevelői és konyha

Fax:+36 (46) 562-290

QR-kód

Web

A honlappal kapcsolatos észrevétel, vélemény, javaslat, kérdés...kapcsolat

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer