Jelenlegi hely

OKTV eredmények

Kedves Látogató!

Ez a lista nagyrészt dokumentumok alapján készült, de akadt olyan eredmény is, amelyet az emlékezet diktált. Ezért, ha hiány vagy eltérés van, elnézést kérünk, és örömmel fogadjuk a kiegészítéseket és a kiigazításokat.

 Tanév HelyezésNévOsztályTantárgyFelkészítő tanár
164. 2015/16 1. Óvári Péter 11/3 rajz és vizuális kultúra Korpásné Ihász Zsuzsanna
163. 2014/15 döntő Kallus Patrícia 11/3 vizuális kultúra Homonna György
162. középdöntő Farkas Linda 12/4 magyar irodalom Fürj Marianna,
Bánfalvi Ágnes
161. középdöntő Gáll Krisztina 13/2 magyar irodalom Sramkóné Pozsonyi Judit, Bánfalvi Ágnes
160. középdöntő Laboda Laura 11/3 angol nyelv Körömi Csilla
159. középdöntő Szűcs Orsolya 13/2 művészettörténet Homonna György
 158. 2013/14 2. Szűcs Orsolya 12/2 művészettörténet Homonna György
 157.   7. Gáll Krisztina 12/2 művészettörténet Homonna György
156. 10. Fridvalszky Sára 11/5 művészettörténet Korpásné Ihász Zsuzsanna
 155.   14. Daragó Eszter 11/1 művészettörténet Homonna György
154. 30. Papp Csilla 11/5 magyar nyelv Bánfalvi Ágnes
153. 2012/13 3. Szabó Andrea 12/4 rajz és vizuális kultúra Korpásné Ihász Zsuzsanna
152. 12. Matyikánics Ádám 12/4 rajz és vizuális kultúra Korpásné Ihász Zsuzsanna
151.   18. Hegedűs Eszter 12/4 rajz és vizuális kultúra Korpásné Ihász Zsuzsanna
150. 2011/12 2. Flich Zoltán 12/4 rajz és vizuális kultúra Homonna György
149.   4. Hegedűs Eszter 11/4 rajz és vizuális kultúra Korpásné Ihász Zsuzsanna
148.   5. Matyikánics Ádám 11/4 rajz és vizuális kultúra Korpásné Ihász Zsuzsanna
 147.   7. Gál Klaudia 12/1 rajz és vizuális kultúra Homonna György
146.   13. Bíró Ábris 12/5 filozófia Dr. Bacsó László
145.   20. Szabó Andrea Anna 11/4 rajz és vizuális kultúra Korpásné Ihász Zsuzsanna
144.   28. Bári Róbert 12/1 rajz és vizuális kultúra Homonna György
143.   középdöntő Fróna Martin 11/3 művészettörténet Homonna György
142.   középdöntő Gazdik Angéla 12/2 művészettörténet Homonna György
141.   középdöntő Nagy Emese 12/2 művészettörténet Homonna György
140. 2010/11 6. Flich Zoltán 11/4 rajz és vizuális kultúra Homonna György
139.   14. Erdősy Kinga 12/5 magyar nyelv Bánfalvi Ágnes
138. 2009/10 6. Gyükér Zsófia 12/3 rajz és vizuális kultúra Korpásné Ihász Zsuzsanna
137.   16. Csibi Andrea 12/3 magyar irodalom Bánfalvi Ágnes
136.   30. Szabó Kristóf 11/3 rajz és vizuális kultúra Homonna György
135.   44. Szadai Máté 12/2 informatika Bartáné Szabó Szilvia
134. 2008/09 1. Bódi Luca 13/2 magyar nyelv Bánfalvi Ágnes
133.   2. Bódi Luca 13/2 francia nyelv Molnár Marianna
132.   2. Széles Eszter 11/5 biológia Csabalik Zsuzsanna
131.   6. Jávorszki Krisztina   rajz és vizuális kultúra Korpásné Ihász Zsuzsanna
130.   9. Madarasi Nóra Gréta 12/3 filozófia Bacsó László
129.   22. Csibi András 12/3 történelem Bánfalvi Ágnes
128.   23. Csőke Dóra 12/3 rajz és vizuális kultúra Korpásné Ihász Zsuzsanna
127.   24. Helczman Péter 12/3 rajz és vizuális kultúra Korpásné Ihász Zsuzsanna
126.   26. Gilányi Noémi 12/3 rajz és vizuális kultúra Korpásné Ihász Zsuzsanna
125. 2007/08 2. Feczkó Zsuzsa 11/3 vizuális verseny Korpásné Ihász Zsuzsanna
124.   6. Sedlák Nikolett 12/2 magyar nyelv Bánfalvi Ágnes
123.   18. Szabó Gábor 11/5 földrajz Nyíri Zoltán
122.   20. Madarasi Nóra Gréta 11/3 filozófia Bacsó László
121.   20. Kocsis Réka 12/2 magyar nyelv Bánfalvi Ágnes
120. 2006/07 1. Kapitány Adrienn 12/5 történelem Nyíri Zoltán
119.   1. Tóth Zsombor 12/5 biológia Dr. Gyulainé Szendi Éva
118.   2. Tóth Gergely 12/5 biológia Dr. Gyulainé Szendi Éva
117.   11. Dendel Nikolett   rajz és vizuális kultúra Homonna György
116.   36. Hegedűs Adél   informatika Nagy György
115.   64. Kerékgyártó Tímea   informatika Bartáné Szabó Szilvia
114. 2005/06 2. Farkas Tamás 12/3 filozófia Bacsó László
113.   4. Tóth Ádám 11/3 magyar nyelv Bánfalvi Ágnes
112.   9. Kovács Laura 12/5 francia nyelv Molnár Marianna
111.   26. Putz Orsolya 11/2 magyar nyelv Sramkóné Pozsonyi Judit
110.   28. Miglécz Anna 12/5 magyar nyelv Pap Béláné
109.   29. Kriston Levente 12/3 filozófia Bacsó László
108. 2004/05 2. Szarka Klára 12/3 filozófia Bacsó László
107.   5. Putz Orsolya 10/2 könyvtárhasználat Benicsné Thuróczy Erika
106.   6. Sólyom Alíz 12/1 filozófia Bacsó László
105.   15. Hasulyó Péter 12/1 filozófia Bacsó László
104.   19. Mónus Kata 12/3 filozófia Bacsó László
103.   29. Paksi Barnabás 12/5 földrajz Nyíri Zoltán
102. 2003/04 3. Demeter Zita 12/4 biológia Dr. Gyulainé Szendi Éva
101.   5. Lux Marcell 11/5 földrajz Nyíri Zoltán
100.   6. Réti Zsófia 12/5 filozófia Bacsó László
99.   11. Garanz Borbála 12/1 filozófia Bacsó László
98.   11. Tisza Viktória 12/5 filozófia Bacsó László
97.   12. Varga Anita 12/2 magyar nyelv Bánfalvi Ágnes
96.   20. Seres Tamás 11/3 vizuális verseny Korpásné Ihász Zsuzsa
95.   35. Bodnár Tibor 11/3 vizuális verseny Korpásné Ihász Zsuzsa
94.   44. Seres Dániel 11/4 informatika Bartáné Szabó Szilvia
93.     Tisza Viktória 12/5 angol nyelv  
92. 2002/03 6. Tisza Viktória 11/5 francia nyelv Molnár Marianna
91.   21. Hizsnyik Anikó 12/3 magyar nyelv Pap Béláné
90. 2001/02 2. Majoros Xénia 12/3 biológia Dr. Gyulainé Szendi Éva
89.   3. Reichardt Anna 12/3 vizuális verseny Korpásné Ihász Zsuzsanna
88.   6. Stumpf Enikő   német nyelv Takács Márta
87.   8. Tisza Viktória 10/5 francia nyelv Molnár Marianna
86.   8. Hizsnyik Anikó 12/3 magyar nyelv Pap Béláné
85. 2000/01 2. Tihanyi Katalin 12/3 magyar nyelv Pap Béláné
84. 4. Boros Gergely   rajz és vizuális kultúra Korpásné Ihász Zsuzsanna
83.   6. Érsok Eszter 12/5 magyar nyelv Pap Béláné
82.   8. Komenda Zita   filozófia Bacsó László
81.   15. Bölkény Gábor   filozófia iny Bacsó László
80.   15. Szegedi Gabriella   filozófia Bacsó László
79.   19. Komenda Zita   filozófia iny Bacsó László
78. 1999/2000 2. Heicman István 12/4 filozófia Bacsó László
77.   3. Stieber Péter 12/1 filozófia iny Bacsó László
76.   3. Hisnyik Anikó 12/3 könyvtárhasználat Benicsné Thuróczy Erika
75.   8. Balogh Henrietta 12/5 magyar irodalom Pap Béláné
74.   16. Simay Gábor 12/4 biológia Csabalik Zsuzsanna
73.   18. Gregor Andrea 12/1 filozófia iny Bacsó László
72.   20. Varjú Zoltán 12/3 filozófia Bacsó László
71. 1998/99 2. Balog Henriett 12/5 magyar irodalom Pap Béláné
70.   3. Tihanyi Katalin 11/5 magyar nyelv Pap Béláné
69.   4. Imreh Gergely 12/5 filozófia Bacsó László
68.   4. Imreh Gergely 12/5 filozófia iny. Bacsó László
67.   8. Imreh Gergely 12/5 filozófia nemzetk. Bacsó László
66.   8. Major Melinda   magyar nyelv Pap Béláné
65.   9. Fáklya Adrienn 11/3 filozófia iny. Bacsó László
64.   16. Fáklya Adrienn 11/3 filozófia Bacsó László
63.   30. Mudrik Szilvia 11/2 földrajz Nyíri Zoltán
62. 1997/98 1. Molnár Márk 12/4 rajz és vizuális kultúra Korpásné Ihász Zsuzsa
61.   1. Dobróka Tünde   francia nyelv Molnár Marianna
60.   döntő Mester Anita 12/2 angol nyelv Dr. Madej Ferencné, Magnucz Zsolt
59.   döntő Balázs Linda 12/3 magyar nyelv Szentiványi Mária
58.   11. Mulató Tünde 12/2 vizuális verseny  
57.   13. Raisz Anikó 11/5 történelem Bánfalvi Ágnes
56.   13. Kiss Gergely 12/4 rajz és vizuális kultúra Korpásné Ihász Zsuzsa
54.   16. Bodrogi Balázs 12/4 kémia Cseh Tünde
53.   18. Nagy Marianna 12/2 magyar irodalom Nyíri Zoltán?
52.   19. Barna Györgyi   filozófia iny. Bacsó László
51. 1996/97 1. Kiss Enikő   magyar nyelv Pap Béláné
50.   1. Lávay Boglárka   francia nyelv Barta Péterné
49.   2. Pap Krisztina   francia nyelv Molnár Marianna
48.   2. Tihanyi Borbála  11/5 biológia Dr. Gyulainé Szendi Éva
47.   3. Éder Katalin   történelem Nyíri Zoltán
46.   4. Deres Péter   magyar irodalom Bánfalvi Ágnes
45.   5. Dobróka Tünde   olasz nyelv  
44.   5. Marhefka István   számítástechnika Nagy György
43.   5. Kiss Enikő Hajna   pszichológia  
42.   9. Pap Zsuzsa   magyar nyelv Pap Béláné, Bánfalvi Ágnes
41.   döntő Mester Anita   angol nyelv Dr. Madej Ferencné
40.   döntő Juhász Balázs   német nyelv Tóthné Szoboszlai Mónika
39.   20. Virág Edina   orosz nyelv Fürj Marianna
38.   20. Bodrogi Balázs   kémia Cseh Tünde
37. 1995/96 1. Dobróka Tünde   francia nyelv Molnár Marianna
36.   1. Juhász Katalin   orosz nyelv Fürj Marianna
35.   2. Szendrei János   magyar nyelv Jobbágy László
34.   4. Kertész Zsuzsa   orosz nyelv Fürj Marianna
33.   6. Béres Tímea   magyar irodalom Bánfalvi Ágnes
32.   8. Érsok Nikoletta   magyar nyelv Dr. Madej Ferencné, Pap Béláné
31.   9. Hornyák Angyalka   német nyelv Tóthné Szoboszlai Mónika
30.   döntő Holló Anikó   földrajz Arday István
29.   11. Csiki Péter   földrajz Arday István, Nyíri Zoltán
28.   16. Pap Zsuzsa   magyar nyelv Bánfalvi Ágnes, Pap Béláné
27.   16. Cservenyák Erika   földrajz Arday István
26.   17. Halász Anita   matematika Dr. Nagy Ferencné
25.   18. Deres Péter   magyar irodalom Bánfalvi Ágnes
24.   20. Mulató Tünde   magyar nyelv Pap Béláné
23.   20. Pogány Anikó   orosz nyelv Fürj Marianna
22.   22. Mezei Judit   német nyelv Tóthné Szoboszlai Mónika
21. 1994/95 1. Dudás Györgyi   magyar nyelv Jobbágy László
20.   1. Gyurák Anett   pszichológia  
19.   2. Tasi Réka   magyar irodalom Bánfalvi Ágnes
18.   3. Marhefka István   számítástechnika Nagy György
17.   3. Szántó Attila   kémia Cseh Tünde
16.   4. Pirigyi Renáta   magyar nyelv Jobbágy László
15.   6. Durda Szilvia   művészettörténet Homonna György
14.   13. Szántó Attila   biológia Arday István
13. 1993/94 8. Szabó Gergely   magyar irodalom Dr. Madej Ferencné
12.   9. Schmiedt János   német nyelv Takács Márta
11.   15. Szántó Attila   kémia Cseh Tünde
10.   döntő Horváth Krisztina   angol nyelv Schramkó Ágnes
9. 1992/93 1. Szerafin Beáta   pszichológia  
8.   4. Egry Zsuzsanna   magyar nyelv Jobbágy László
7.   6. Pap Eszter   magyar nyelv Pap Béláné
6.   11. Gyulai Enikő   francia nyelv Molnár Marianna
5.   12. Égert Balázs   francia nyelv Molnár Marianna
4.   19. Zsatku Anett   magyar nyelv  
3.   döntő Szabó Krisztina   angol nyelv Schramkó Ágnes
2. 1991/92 3. Kratkóczki Krisztina   német nyelv Baileyné Patakfalvi Emese
1.   5. Nemcsik Judit   német nyelv Baileyné Patakfalvi Emese
Tetszik: 
Average: 4.7 (6 votes)

Avasi Gimnázium

Az iskola címe:

3524 Miskolc, Klapka György u. 2.

E-mail:

titkarsag@avasi.hu
avasi.gazd@gmail.com

OM azonosító: 029 264
Telephelykód: 001 (KLIK 048 007)

Telefon

  +36 (46) 562-287 tanári
   +36 (46) 562-289 titkárság
   +36 (46) 366-620 igazgató
   +36 (46) 562-286 gazdasági iroda
   +36 (46) 364-603 testnevelői és konyha

Fax:+36 (46) 562-290

QR-kód

Web

A honlappal kapcsolatos észrevétel, vélemény, javaslat, kérdés...kapcsolat

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer